Loan Magazine Awards

Loan Magazine Awards 2022

Gala „Loan Magazine Awards 2022” – to powrót do tradycyjnej formuły plebiscytu, gdzie „Kapituła konkursowa” złożona z przedstawicieli rynku pośrednictwa finansowego wybierze najlepszą:

 • Pożyczkę Roku
 • Instytucję Pożyczkową Roku
 • Managera sprzedaży.

Eksperci rynku wierzytelności wynagrodzą:

 • 3 Instytucje Pożyczkowe Kryształem jakości partnerskiej
 • Managera zarządzania ryzykiem

Zarządzający na co dzień Instytucjami Pożyczkowymi jako „Eksperci rynku pożyczkowego” wynagrodzą:

 • Partnera windykacyjnego roku w zakresie kupna wierzytelności
 • Partnera windykacyjnego roku w zakresie serwisu wierzytelności
 • Partnera sprzedaży

Rada ekspertów złożona z przedstawicieli całego obszaru rynku consumer finance w Polsce zdecyduje o wyróżnieniach specjalnych w kategorii:

 • Innowacja roku 2021

Uczestnicy Gali Finałowej w głosowaniu na sali zdecydują o zwycięstwie w kategoriach:

 • Marka roku 2021
 • Rozwiązanie technologiczne roku
 • Społecznie odpowiedzialni 2021
 • Biznesowy produkt roku 2021

Rozdanie nagród

Finałowa Gala Loan Magazine Awards 2022 odbędzie się 17 lutego 2022 roku, we Wrocławiu w Hotelu Ibis Styles o godzinie 16:00. Podczas gali nie zabraknie aukcji, w trakcie której będzie można wylicytować ciekawe gadżety z autografami gwiazd polskiego sportu. Cały dochód z licytacji zostanie przekazany na Fundację Zobacz To.

Udział w gali jest płatny. Aby zarejestrować się jako uczestnik oraz otrzymać warunki uczestnictwa należy wysłać maila na adres [email protected] z danymi rejestracyjnymi (imię, nazwisko, firma)

Gala „Loan Magazine Awards” ma na celu wyróżnienie najlepszych firm, marek oraz brandów działających w obszarze finansowania pozabankowego. Jest skierowana do instytucji pożyczkowych, instytucji bankowych, firm windykacyjnych, Biur Informacji Gospodarczej oraz podmiotów dostarczających rozwiązań technologicznych pozwalających firmom reprezentującym rynek na tak szybki rozwój.

„Mimo postępującej cyfryzacji również na stopie biznesowej, my niezmiennie opieramy się na spotkaniach twarzą w twarz. To według nas najcenniejsza i najbardziej efektywna formy współpracy. Organizatorzy Loan Magazine Awards opierają się właśnie na takich relacjach, co mamy nadzieje, pozytywnie wpływa na otoczenie biznesowe, motywację poszczególnych obszarów działania, a w konsekwencji rozwój całej branży” – podkreśla Rafał Tomkowicz, pomysłodawca i organizator wydarzenia.

Serwis loanmagazine.pl to propagator idei odpowiedzialnego pożyczania i tworząc kodeks Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy stara się zrzeszać coraz to większe grono firm, zainteresowanych promowaniem takich zachowań. Portal to jednocześnie największy nośnik informacji online z całego rynku, który publikuje i rozpowszechnia treści związane z rozwojem poszczególnych marek oraz całego rynku finansowania pozabankowego skierowanego do odbiorców B2C oraz B2B.

Relacja video z szóstej edycji Gali LMA 2021

Relacja video z piątej edycji Gali LMA 2019

Relacja video z czwartej edycji Gali LMA 2018

Relacja video z trzeciej edycji Gali LMA 2017

Relacja video z drugiej edycji Gali LMA 2016

Relacja video z pierwszej edycji Gali LMA 2015

VII EDYCJA Gali – już znamy datę!

Finałowa Gala Loan Magazine Awards 2022 odbędzie się 17 lutego 2022 roku, we Wrocławiu w Hotelu Ibis Styles o godzinie 16:00.

AGENDA SPOTKANIA:

16:00 – ceremonia wręczania statuetek dla zwycięzców w poszczególnych kategoriach

18:15 – Występ gościa specjalnego

19:30 – Aukcja charytatywna (licytacja) z której cały dochód przeznaczymy na Fundację Zobacz Mnie.

20:30 – Cześć nieoficjalna

Zgłaszać swoich faworytów w poszczególnych kategoriach może każdy za pomocą maila. Wskaż osoby, które Twoim zdaniem zasługują na nagrodę roku, marki, które w sposób szczególny wyróżniają się od konkurencji czy wydarzenia i działania, które zasługują na wyróżnienie. Czekamy na Twoje typy na adres [email protected]


Udział w gali jest płatny. Aby zarejestrować się jako uczestnik oraz otrzymać warunki uczestnictwa należy wysłać maila na adres [email protected] z danymi rejestracyjnymi (imię, nazwisko, firma)

Liczba miejsc ograniczona!

Partner strategiczny

 

Patronat honorowy

Złoty partner

 

Oficjalni partnerzy

 

Partner społeczny