Loan Magazine Awards

dodał Tomasz Rafalski

Na Galę Finałową Loan Magazine Awards 2023 zapraszamy 09 Lutego 2023 roku do Wrocławia.

Loan Magazine Awards to najważniejsze wydarzenie polskiej branży pożyczkowej i zarazem VIII edycja prestiżowej Gali, która każdego roku gromadzi setki gości i szereg doświadczonych ekspertów chcących dzielić się swoją wiedzą z innymi. To także wyjątkowy moment, w którym branża pozabankowa może przyjrzeć się swojej działalności z dystansem i stwierdzić, które rozwiązania sprawdziły się najlepiej w perspektywie ostatnich 12 miesięcy.

Przez lata konkurs Loan Magazine Awards zyskał ogromną renomę i zaufanie całego sektora. Prestiżowy plebiscyt każdego roku zdobywa coraz liczniejsze grono zwolenników, wśród których jest ceniony przede wszystkim ze względu na wysoką wiarygodność. Warto bowiem podkreślić, że w przypadku Loan Magazine Awards zwycięzców wskazują te osoby, które znają cały sektor najlepiej, a więc jego przedstawiciele.

Podczas dotychczasowych 7 edycji rozdane zostały 124 statuetki w obecności w sumie blisko 1300 gości.

Loan Magazine Awards 2023 – kiedy?

09 lutego 2023 organizatorzy zaplanowali VIII edycję tego branżowego święta, które tradycyjnie odbędzie się we Wrocławiu w Hotelu Ibis Styles.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 17:00. Udział w Gali jest płatny. Aby zgłosić chęć uczestnictwa, można dokonać tego za pośrednictwem formularza http://loanmagazine.pl/awards/

“Podczas nadchodzącej edycji chcemy się skupić głównie na wyróżnieniu partnerstw zawiązywanych w różnych obszarach działalności rynku pożyczek pozabankowych, przyczyniających się do podnoszenia jakości oraz czyniących coraz bardziej atrakcyjny i profesjonalny rynek.
Partnership korelujący w relacjach biznesowych to bardzo duża wartość dodana samego biznesu, ale również budowania jasnych i klarownych zasad współpracy czyniących trendy dla całej branży” – tłumaczy Rafał Tomkowicz, pomysłodawca i organizator Gali Finałowej Loan Magazine Awards 2023.

W plebiscycie udział może wziąć każda marka, która prześle swoje zgłoszenie z uzasadnieniem do końca bieżącego roku za pośrednictwem formularza lub adresu mailowego.

Społeczna odpowiedzialność gości Loan Magazine Awards

Loan Magazine Awards to nie tylko okazja do nagrodzenia najlepszych, ale także szansa na okazanie serca i wsparcia szczytnej sprawy – leczenia chorych dzieci. Każdego roku podczas Gali odbywa się aukcja charytatywna, a wszystkie zebrane w jej trakcie fundusze trafiają na konto wybranej Fundacji. W tym roku zgromadzone środki po raz kolejny zasilą konto Fundacji Zobacz Mnie. Na aukcji nie zabraknie zatem ciekawych gadżetów, wśród których znajdą się takie kolekcjonerskie rarytasy, jak koszulki i piłki z autografami gwiazd polskiego sportu.

Dotychczas podczas poprzednich edycji udało się wylicytować i przekazać Fundacjom kwotę 486 tysięcy złotych!

Loan Magazine Awards do kogo skierowana? Kogo nie może zabraknąć?

To przestrzeń przede wszystkich dla wszelkiego rodzaju pożyczkodawców reprezentujących obszar “digital lending”, “home kredyt” ale również reprezentujących innowacyjne rozwiązania w zakresie kredytowania klienta indywidualnego jak również podmiotów B2B.

Marki, które dotychczas mieliśmy przyjemność gościć reprezentowały branże:

Instytucji bankowych, instytucji pożyczkowych, instytucji ubezpieczeniowych, obszaru BNPL, fintech, zarządzania wierzytelnościami, rynku płatności, dostawców rozwiązań IT, AI, wymiany danych, pośredników finansowych, rynku afiliacyjnego czy zajmujących się dostosowywaniem regulacji prawnych pod konkretne działalności.

Wydarzenie to również idealna okazja do zapoznania się z nowymi rozwiązaniami czy nowymi podmiotami wkraczającymi na rynek ze swoimi unikalnymi rozwiązaniami.

Rozdanie nagród – agenda spotkania

Finałowa Gala Loan Magazine Awards 2022 odbędzie się 09 lutego 2023 roku, we Wrocławiu w Hotelu Ibis Styles o godzinie 17:00. Podczas gali nie zabraknie aukcji, w trakcie której będzie można wylicytować ciekawe gadżety z autografami gwiazd polskiego sportu. Cały dochód z licytacji zostanie przekazany na Fundację Zobacz Mnie.

Agenda spotkania:

17:00 – Uroczyste otwarcie wieczornej Gali LMA 2023 – Kolacja zasiadana

18:15 – ceremonia wręczania statuetek dla zwycięzców w poszczególnych kategoriach (w między czasie rozmowy z przedstawicielami partnerów i sponsorów Gali w postaci krótkich wystąpień)

18:30Recital, gość specjalny  

18:50 – II część ceremonia wręczania statuetek dla zwycięzców w poszczególnych kategoriach (w między czasie rozmowy z przedstawicielami partnerów i sponsorów Gali w postaci krótkich wystąpień)

20:00 – Aukcja charytatywna (licytacja) z której cały dochód przeznaczymy dla Fundacji Zobacz Mnie

Do wylicytowania dostępne będą gadżety gwiazd sportu i estrady (lista wszystkich zostanie udostępniona uczestnikom na kilka dni przed galą)

21:00 – Część nieoficjalna

Występy muzyczne oraz tzw. Networking Podczas którego zapewniamy dodatkowe atrakcje niespodzianki

24:00 – planowany koniec wydarzenia

[button style='purple' url='http://loanmagazine.pl/zgloszenie-loan-magazine-awards-2022/']Zarejestruj się na wydarzenie[/button]

[infobox]Udział w gali jest płatny. Aby zarejestrować się jako uczestnik oraz otrzymać warunki uczestnictwa należy wysłać maila na adres [email protected] z danymi rejestracyjnymi (imię, nazwisko, firma)[/infobox]

Gala „Loan Magazine Awards” ma na celu wyróżnienie najlepszych firm, marek oraz brandów działających w obszarze finansowania pozabankowego. Jest skierowana do instytucji pożyczkowych, instytucji bankowych, firm windykacyjnych, Biur Informacji Gospodarczej oraz podmiotów dostarczających rozwiązań technologicznych pozwalających firmom reprezentującym rynek na tak szybki rozwój.

„Mimo postępującej cyfryzacji również na stopie biznesowej, my niezmiennie opieramy się na spotkaniach twarzą w twarz. To według nas najcenniejsza i najbardziej efektywna formy współpracy. Organizatorzy Loan Magazine Awards opierają się właśnie na takich relacjach, co mamy nadzieje, pozytywnie wpływa na otoczenie biznesowe, motywację poszczególnych obszarów działania, a w konsekwencji rozwój całej branży” – podkreśla Rafał Tomkowicz, pomysłodawca i organizator wydarzenia.

Serwis loanmagazine.pl to propagator idei odpowiedzialnego pożyczania i tworząc kodeks Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy stara się zrzeszać coraz to większe grono firm, zainteresowanych promowaniem takich zachowań. Portal to jednocześnie największy nośnik informacji online z całego rynku, który publikuje i rozpowszechnia treści związane z rozwojem poszczególnych marek oraz całego rynku finansowania pozabankowego skierowanego do odbiorców B2C oraz B2B.

Retrospekcja Loan Magazine Awards

Relacja video z szóstej edycji Gali LMA 2021

Relacja video z piątej edycji Gali LMA 2019

Relacja video z czwartej edycji Gali LMA 2018

Relacja video z trzeciej edycji Gali LMA 2017

Relacja video z drugiej edycji Gali LMA 2016

Relacja video z pierwszej edycji Gali LMA 2015

VII EDYCJA Gali – już znamy datę!

Finałowa Gala Loan Magazine Awards 2022 odbędzie się 17 lutego 2022 roku, we Wrocławiu w Hotelu Ibis Styles o godzinie 16:00.

AGENDA SPOTKANIA:

16:00 – ceremonia wręczania statuetek dla zwycięzców w poszczególnych kategoriach

18:15 – Występ gościa specjalnego

19:30 – Aukcja charytatywna (licytacja) z której cały dochód przeznaczymy na Fundację Zobacz Mnie.

20:30 – Cześć nieoficjalna

[infobox]Zgłaszać swoich faworytów w poszczególnych kategoriach może każdy za pomocą maila. Wskaż osoby, które Twoim zdaniem zasługują na nagrodę roku, marki, które w sposób szczególny wyróżniają się od konkurencji czy wydarzenia i działania, które zasługują na wyróżnienie. Czekamy na Twoje typy na adres [email protected][/infobox]


[infobox]

Udział w gali jest płatny. Aby zarejestrować się jako uczestnik oraz otrzymać warunki uczestnictwa należy wysłać maila na adres [email protected] z danymi rejestracyjnymi (imię, nazwisko, firma)

[/infobox]

Liczba miejsc ograniczona!

Oficjalni partnerzy

Partner społeczny