Loan Magazine Awards

Gala „Loan Magazine Awards” ma na celu wyróżnienie najlepszych firm, marek oraz brandów działających w obszarze finansowania pozabankowego. Jest skierowana do instytucji pożyczkowych, instytucji bankowych, firm windykacyjnych, Biur Informacji Gospodarczej oraz podmiotów dostarczających rozwiązań technologicznych pozwalających firmom reprezentującym rynek na tak szybki rozwój.

„Mimo postępującej cyfryzacji również na stopie biznesowej, my niezmiennie opieramy się na spotkaniach twarzą w twarz. To według nas najcenniejsza i najbardziej efektywna formy współpracy. Organizatorzy Loan Magazine Awards opierają się właśnie na takich relacjach, co mamy nadzieje, pozytywnie wpływa na otoczenie biznesowe, motywację poszczególnych obszarów działania, a w konsekwencji rozwój całej branży” – podkreśla Rafał Tomkowicz, pomysłodawca i organizator wydarzenia.

Serwis loanmagazine.pl to propagator idei odpowiedzialnego pożyczania i tworząc kodeks Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy stara się zrzeszać coraz to większe grono firm, zainteresowanych promowaniem takich zachowań. Portal to jednocześnie największy nośnik informacji online z całego rynku, który publikuje i rozpowszechnia treści związane z rozwojem poszczególnych marek oraz całego rynku finansowania pozabankowego skierowanego do odbiorców B2C oraz B2B.

Relacja video z piątej edycji Gali LMA 2019

Relacja video z czwartej edycji Gali LMA 2018

Relacja video z trzeciej edycji Gali LMA 2017

Relacja video z drugiej edycji Gali LMA 2016

Relacja video z pierwszej edycji Gali LMA 2015

VI EDYCJA Gali – już znamy datę!

Gala „Loan Magazine Awards 2021” będzie miała na celu wyłonienie najlepszych produktów i usług w 2020 roku oferowanych na rynku pożyczek pozabankowych oraz szeroko rozumianego rynku Fintech. Chcemy również nagrodzić osoby, które w szczególny sposób wyróżniają się swoją aktywnością, a tym samym zwiększają transparentność całej branży.

Rozdanie nagród

pozyczka-ratalna-roku-aasaRozdanie nagród Loan Magazine Awards 2021 odbędzie się 10 czerwca 2021 roku w kinie Nowe Horyzonty we Wrocławiu. Podczas gali nie zabraknie aukcji, w trakcie której będzie można wylicytować ciekawe gadżety z autografami gwiazd polskiego sportu. Cały dochód z licytacji zostanie przekazany na Fundację Zobacz To.

AGENDA SPOTKANIA:

17:00 – ceremonia wręczania statuetek dla zwycięzców w poszczególnych kategoriach

18:15 – Występ gościa specjalnego

19:30 – Aukcja charytatywna (licytacja) z której cały dochód przeznaczymy na budowę Hospicjum Fundacji Bezpieczna Przystań.

20:30 – Cześć nieoficjalna

Zgłaszać swoich faworytów w poszczególnych kategoriach może każdy za pomocą maila. Wskaż osoby, które Twoim zdaniem zasługują na nagrodę roku, marki, które w sposób szczególny wyróżniają się od konkurencji czy wydarzenia i działania, które zasługują na wyróżnienie. Czekamy na Twoje typy.

Udział w gali jest płatny. Aby zarejestrować się jako uczestnik oraz otrzymać warunki uczestnictwa należy wysłać maila na adres [email protected] z danymi rejestracyjnymi (imię, nazwisko, firma)

Liczba miejsc ograniczona!

Partner strategiczny

Patronat honorowy

Złoty partner

Oficjalni partnerzy

Partner społeczny