FintechRejs ma na celu pokazanie trendów i możliwości tego najszybciej rozwijającego się sektora działalności z zakresu finansowych rozwiązań online.

FintechRejs program

Ideą FintechRejsu jest łączenie ludzi z branży, wspieranie pomysłów i budowanie środowiska sprzyjającego rozwojowi innowacyjnych usług finansowych skorelowanych z technologią.

Oprócz faktu, iż jest to największe branżowe wydarzenie networkingowe w naszym kraju, chcielibyśmy jednocześnie przekazać garść wartości merytorycznych, jakie niesie za sobą potencjał rozwoju rynku Fintech w Polsce.

Całe wydarzenie odbędzie się na statku cumującym przy jednej z przystani w centrum Wrocławia, gdzie od godziny 12:00 do godziny 16:00 przeprowadzona będzie cześć merytoryczna.

Podzielona została ona na cztery bloki tematyczne, którym chcemy poświęcić największą uwagę, gdyż w naszej opinii, to najważniejsze obszary obecnego rozwoju fintechu w Polsce.

Blockchain

Robo-doradcy (komunikacja 4.0)

Mobilne Portfele

Pożyczanie Peer2Peer

Cztery główne  bloki tematyczne, po których usiądziemy do wspólnego lunchu.

Następnie o godzinie 17:00 statek wypłynie w czterogodzinny rejs po rzece Odrze oddając to co najpiękniejsze w mieście Wrocławiu. Przy open barze wszyscy będą mogli oddać się networkingowi w pięknych okolicznościach natury.

Uczestnicy FintechRejsu

Fintech Rejs skierowany jest do Banków, Instytucji Pożyczkowych, Firm Ubezpieczeniowych, Firm Windykacyjnych, Firm pośrednictwa finansowego, dostawców usług i produktów rynku fintech oraz Kancelarii Prawnych. Znakomitą część uczestników będą stanowiły firmy proponujące najnowsze innowacyjne rozwiązania z zakresu dedykowanych usług IT oraz rozwiązań wspomagających działalności prowadzonych przedsiębiorstw.

W ubiegłym roku podczas wydarzenia zarejestrowaliśmy 212 uczestników. W tym roku planujemy, iż odwiedzi nas minimum 250 osób.

Dla wszystkich uczestników przewidujemy kawę, słodki bufet oraz zapewniamy lunch, a od godziny 17:00 open bar serwujący białe i czerwone wino oraz napój Bogów.

Zapraszamy do współpracy:

Organizatorzy wydarzenia: Sfera Finansów SA

Kontakt:

Rafał Tomkowicz Tel: 784.007.080

1
Udostępnień
Google+

1 Komentarz

  1. 9 czerwca 2020 at 16:47 — Odpowiedz

    Dzień dobry, chciałabym zgłosić do uczestnictwa w wydarzeniu dwie osoby z Zarządu i Managementu spółki Cross Finance.
    Uprzejmie proszę o informację odnośnie kosztów i zasad zgłaszania zainteresowanych osób. Dziękuję i pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.