Tegoroczna edycja November Collection Credit Days to już piąta odsłona wydarzenia, które skupia osoby zainteresowane rozwojem rynku finansowego w Polsce.

Już 15 listopada odbędzie się V edycja corocznej konferencji November Credit & Collection Days. To dobra okazja do spotkania przedstawicieli całego sektora B2B i wspólnej dyskusji nad kwestiami ważnymi dla branży finansowej w Polsce. Uroczyste wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10.00 w Hotelu Warszawianka k. Warszawy.

November Credit & Collection Days

Podczas V edycji konferencji November Credit & Collection Days (NCCD) poruszony zostanie cały wachlarz tematów niezwykle istotnych dla polskiego rynku finansowego. W trakcie spotkania poznamy m.in. bankowe sposoby finansowania przedsiębiorstw i wspólnie zastanowimy się nad tym, czy kredyt jest potrzebny w rozwoju własnego biznesu. Podczas uroczystego wydarzenia zaprezentowane zostaną także innowacyjne narzędzia wspomagające prowadzenie nowoczesnego biznesu. Poznamy również wyniki raportu, który obrazuje najnowsze trendy w finansowaniu polskich przedsiębiorstw.

W spotkaniu udział wezmą uznani eksperci i specjaliści branży finansowej nie tylko z Polski, ale z całej Europy. Prelekcje i debaty z ich udziałem będą poruszać zagadnienia niezwykle istotne dla całego sektora, m.in. kwestię aktualnych problemów rynku zarządzania należnościami oraz zagadnień prawnych i finansowych związanych z prowadzeniem własnego przedsiębiorstwa. Wiedza teoretyczna zostanie poparta praktyką w trakcie przeglądu case studies firm ze ścisłej czołówki rynku europejskiego.

 

Nie może Cię zabraknąć!

NCCD to wspaniałe forum do dyskusji najważniejszych podmiotów i osób działających w branży Credit & Collection, a zarazem niezwykła platforma do wymiany własnych doświadczeń. Ponadto konferencja November Credit & Collection Days stanowi świetną bazę wiedzy i okazję do nauki od najlepszych. To również wyśmienita okazja do budowania wartościowych relacji biznesowych i sieci kontaktów podczas networkingu.

Organizatorami November Credit & Collection Days są Zoomevents oraz Polski Związek Zarządzania Wierzytelnościami. Aby wziąć udział w tym niezwykłym wydarzeniu, należy wcześniej wypełnić formularz rejestracyjny na dedykowanej stronie internetowej konferencji.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.