Banking Tech & Security gromadzi osoby zainteresowane najnowszymi technologiami z zakresu bankowości oraz sposobami ochrony przed cyberprzestępczością.

Banking Tech & Security to wydarzenie, na którym nie może zabraknąć żadnej osoby zainteresowanej sektorem bankowym w aspekcie cyberbezpieczeństwa i najnowszych rozwiązań technologicznych. Konferencja organizowana przez Pure Conferences odbędzie się 29 czerwca 2017 roku w Warszawie.

Banking Tech & Security

Ze względu na bogaty program wydarzenia, cała konferencja została podzielona na dwa bloki tematyczne. Jeden z nich dotyczy nowoczesnej technologii bankowej, m.in. transakcji elektronicznych, nowatorskich rozwiązań wspierających zarządzanie pieniędzmi, cloud computingu, aplikacji mobilnych, systemów płatności oraz szeroko pojętej bankowości internetowej i jej przyszłości. Drugi natomiast poświęcony jest bezpieczeństwu, sposobom zabezpieczenia czynności bankowych, ochronie przed cyberprzestępczością oraz prawnym aspektom oferowania usług bankowych przez Internet.

Nie może Cię zabraknąć

Banking Tech & Security to niezwykle istotne wydarzenie dla całego rynku finansowego w Polsce, na którym swój głos zabierze blisko dziesięciu prelegentów. Konferencja odbędzie się 29 czerwca 2017 roku w hotelu Golden Floor Plaza w Warszawie. Udział w konferencji jest bezpłatny.

 

0
Udostępnień
Google+

1 Komentarz

  1. Darek Maciborski
    8 czerwca 2017 at 08:24 — Odpowiedz

    Hej, bardzo wolno ładuje się strona na mobilce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.