Charytatywny bieg ZPF RUN już 16 września we Wrocławiu. Ruszyły zapisy

dodał Rafał Tomkowicz
0 komentarzy

Biegi na dystansach pięciu oraz dziesięciu kilometrów zostaną zorganizowane przez Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce (ZPF). Cały zysk z organizacji wydarzenia będzie przeznaczony dla Fundacji Pomocy Zwierzętom MATUZALKI.

To już drugi ZPF RUN. Tym razem biegacze spotkają się w sobotę 16 września na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych – Partynice.

– Partynice to doskonałe miejsce nie tylko na sportowe zmagania, ale również na spędzenie czasu
z rodziną i przyjaciółmi – podkreśla Rafał Tomkowicz, dyrektor ds. rozwoju ZPF.

ZPF RUN we Wrocławiu. Jak się zapisać?

W ZPF RUN mogą wystartować osoby pełnoletnie, a także te, które w dniu zawodów będą miały ukończone 16 lat – w tym przypadku potrzebna jednak będzie zgoda opiekuna prawnego.

Zapisy są prowadzone na stronie: ZPF RUN – ZAPISY.

Biegacze mają do wyboru biegi na dystansach pięciu lub dziesięciu kilometrów.

  • Bieg na pięć kilometrów wystartuje o godzinie 10:00.
  • Start biegu na dziesięć kilometrów jest zaplanowany na godzinę 11:15.

Oba biegi będą poprzedzone wspólną rozgrzewką. – Biegacze będą rywalizować na pętli o długości 2,5 kilometra. W zależności od dystansu będą musieli pokonać ją dwa lub cztery razy. Każda osoba, która ukończy bieg, dostanie pamiątkowy medal – mówi Rafał Tomkowicz.

ZPF RUN wspiera zwierzęta.  Na pomoc dla nich będzie przeznaczony cały zysk z biegu

ZPF RUN to nie tylko okazja do sportowej rywalizacji na świeżym powietrzu. Biegacze pomogą również psom – często starym i schorowanym – które znajdują się pod opieką Fundacji Pomocy Zwierzętom MATUZALKI.

Koszt organizacji biegu charytatywnego pokrywają darczyńcy (partnerzy biegu). Natomiast środki zebrane w ramach sprzedaży pakietów startowych zasilą konto Fundacji.

Atrakcje dla dzieci podczas ZPF RUN

Organizatorzy przewidzieli również szereg atrakcji dla najmłodszych, w tym m.in. Bieg Krasnala. Nie trzeba wcześniej zapisywać dziecka do tego biegu. Wystarczy stawić się około dziesięć minut wcześniej na linii startu.

Dodatkowo podczas wydarzenia dzieci będą mogły wziąć udział w grach i zabawach z animatorami.

ZPF RUN i Dni Zarządzania Wierzytelnościami we Wrocławiu

Charytatywny ZPF RUN zostanie zorganizowany w ramach Dni Zarządzania Wierzytelnościami, które rozpoczną się 14 września we Wrocławiu.

– Bieg ZPF RUN to część zamykająca Dni Zarządzania Wierzytelnościami. O ile organizowany w ich trakcie Kongres Zarządzania Wierzytelnościami tworzy przestrzeń do dyskusji dla przedstawicieli branży, to bieg ma formułę otwartą dla wszystkich, którzy chcą pomóc Fundacji – podkreśla Marcin Czugan, prezes ZPF.

Więcej na temat ZPF RUN można przeczytać na stronie: https://zpf.pl/wydarzenia/zpf-run/. Został na niej również opublikowany regulamin biegów.

O Dniach Zarządzania Wierzytelnościami można zaś przeczytać na stronie: https://zpf.pl/dni-zarzadzania-wierzytelnosciami/

Podobne wpisy

Zamieść komentarz