Konkurs Ferratum Banku to szansa dla nowych i stałych klientów marki na wygranie spłaty całego dotychczasowego zadłużenia.

Z myślą o portfelach nadwyrężonych wakacyjnymi wydatkami, Ferratum Bank przygotował nowy atrakcyjny konkurs. Każdy, kto weźmie pożyczkę w terminie od 1 sierpnia do 30 września, będzie miał szansę wygrać spłatę całego zadłużenia. Konkurs Ferratum dostępny jest zarówno dla nowych, jak i dla stałych klientów marki.

Konkurs Ferratum – zasady

Aby wziąć udział w konkursie, należy w terminie od 1 sierpnia do 30 września podjąć pożyczkę w Ferratum Banku. Może to być zarówno pożyczka krótkoterminowa (na 30 dni), jak też pożyczka ratalna. Po podjęciu pożyczki należy przesłać swoje zgłoszenie konkursowe na adres [email protected] Należy w nim podać nr pożyczki oraz zamieścić odpowiedź na pytanie „Dlaczego Ferratum Bank powinien spłacić Twoją pożyczkę?”. Wygrają najbardziej kreatywne odpowiedzi!

Konkurs Ferratum Banku przeznaczony jest zarówno dla nowych, jak i dla stałych klientów marki. Każdego tygodnia z puli wszystkich zgłoszeń wybierane są najciekawsze odpowiedzi. Ich autorzy wygrywają spłatę pożyczki. Z wszystkimi zwycięzcami pożyczkodawca kontaktuje się telefonicznie.

Maksymalna kwota pożyczki w Ferratum to nawet 10 000 zł. To świetne rozwiązanie zwłaszcza na większe wydatki – remont mieszkania, zagraniczne wakacje czy wymiana wyposażenia RTV/AGD. Wygrana w konkursie i spłata takiego zadłużenia może być ogromną ulgą dla domowego budżetu, dlatego warto postarać się z odpowiedzią.

 

 

 

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.