W trakcie prestiżowej Gali Loan Magazine Awards 2018 rozdane zostały nagrody dla zwycięzców corocznego plebiscytu, którego celem jest wyłonienie najlepszych produktów i usług polskiego rynku pozabankowego. Poza wyróżnieniami w głównych kategoriach, podczas Gali zostały przyznane również Nagrody Specjalne Loan Magazine.

ERIF Biznesowym Partnerem Roku 2018

Mamy ogromną przyjemność i zaszczyt wręczyć Nagrodę Specjalną Loan Magazine Awards firmie, której misją jest budowanie wiarygodności i odpowiedzialności w relacjach między uczestnikami obrotu gospodarczego, jednocześnie bardzo wzmacniając bezpieczeństwo zawieranych przez nich transakcji finansowych. Odpowiedzialni w biznesie – czyli wyróżnienia, które wręczają sami swoim partnerom biznesowym najlepiej obrazuje i określają ich funkcję na rynku loan market w Polsce. NAGRODA SPECJALNA „BIZNESOWY PARTNER ROKU 2018” wędruje dziś do Biura Informacji Gospodarczej ERIF SA. – w ten sposób Rafał Tomkowicz, organizator prestiżowego plebiscytu Loan Magazine Awards 2018, zapowiedział przyznanie kolejnej nagrody.

Bardzo się cieszę z tej nagrody. Jesteśmy z Państwem na tej Gali co najmniej trzeci raz i czujemy się tu już jak u siebie. Bardzo dziękuję za wyróżnienie, jest to dla nas wyraz uznania i jednocześnie zobowiązania. To zobowiązanie przyjmuję, będziemy robić coraz więcej, coraz lepiej, coraz szybciej – po to, żebyście byli Państwo usatysfakcjonowani.Kryształową statuetkę odebrała Edyta Szymczak, Prezes Zarządu spółki ERIF.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *