Poszerzaj swoje limity finansowe – z takim hasłem na polskim rynku finansowym rozpoczyna działalność Flexinero. Firma, za którą kryje się Kreditech, oferuje odnawialną linię kredytową online. Można uzyskać nawet 12 tys. zł. Co ciekawe, to nie klient wybiera kwotę. Ustala ją Flexinero, na podstawie zdolności kredytowej aplikującego.

Odnawialna linia pożyczkowa Banknot.pl

Flexinero stanowi nietypowe połączenie – mamy do czynienia z kredytem bankowym, który posiada też cechy pożyczki pozabankowej – 100 proc. online, dostępność bez zbędnych formalności, elastyczność. Jednak, tu zdolność kredytowa oceniana jest tylko raz, a już terminowa spłata przynajmniej minimalnej części zobowiązania umożliwia korzystanie z przyznanych środków.

 

flexinero

 

Cała procedura uruchomienia odnawialnej linii kredytowej polega na tym, że podajemy kilka najważniejszych informacji o sobie, zatrudnieniu i podstawowe dane o koncie bankowym. Chętni mogą również udostępnić połączenie ze swoim profilem na Facebooku. Na tej podstawie Flexinero analizuje naszą zdolność kredytową i proponuje linię kredytową. Można ją uruchomić od razu lub w późniejszym terminie. Co ważne, to od nas zależy, kiedy będziemy dokonywać spłaty całej linii, a odsetki będą naliczane tylko od wypłaconej kwoty. Minimalnie możemy dysponować 1 tys. zł, a maksymalnie 12 tys. zł. Oprocentowanie waha się od 2 do 12 proc. w skali miesiąca, a jego wysokość zależy od aktualnej sytuacji wnioskującego oraz systemu lojalnościowego.

 

wznies-sie-flexinero

 

Każdy pożyczkobiorca może skorzystać z programu lojalnościowego „Wznieś się”. Składa się on z 4 poziomów – Brąz, Srebro, Złoto i Platyna. Przechodzenie na kolejny pułap pozwala zwiększyć limit linii kredytowej, a jednocześnie zmniejszyć oprocentowanie. Brąz to kwota 2500 zł i oprocentowanie 12 proc. Srebro udostępnia limit rzędu nawet 4239 zł i oprocentowanie 10 proc. Na poziomie Złotym możemy mieć miesięcznie 8361 zł z oprocentowaniem wynoszącym 5 proc. Z kolei Platyna upoważnia do uruchomienia linii kredytowej do 21 tys. zł z oprocentowaniem 2 proc. Oprócz terminowej i regularnej spłaty, niezbędnym elementem uzyskania preferencyjnych warunków linii kredytowej jest połączenie konta na Flexinero z profilem na Facebooku i zapraszanie znajomych do skorzystania z usługi.

 

Kolejnym udogodnieniem dla klienta jest opcja rozłożenia spłaty na raty. Jeśli spóźnimy się z uregulowaniem minimalnej części, czyli 10 proc. wykorzystanych środków, należność zostanie podzielona na 12 równych rat. Stanie się to automatycznie. Równocześnie linia kredytowa będzie zablokowana aż do momentu, gdy nie oddamy należnej kwoty.

 

Sylwia Stwora

2
Udostępnień
Google+

komentarze 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.