Grupa CRIF zdobyła wyróżnienie Najlepsza Organizacja Wspomagająca 2017. Po raz pierwszy przyznane zostało podczas trzeciej edycji plebiscytu Loan Magazine.

Najlepsza Organizacja Wspomagająca 2017 to wyróżnienie, które po raz pierwszy przyznane zostało podczas trzeciej edycji plebiscytu Loan Magazine Awards. Zwycięzcą tej kategorii okazała się Grupa CRIF – wiodący dostawca informacji kredytowej w Europie i na świecie.

Zwycięzca jest tylko jeden

Do tegorocznego plebiscytu Loan Magazine Awards 2017 zostało zgłoszone aż 150 produktów i podmiotów, spośród których Kapituła Konkursowa wybrała zaledwie 69 nominowanych firm, osób i marek. O zwycięstwo w kategorii najlepszej Organizacji Wspomagającej 2017 ubiegały się cztery marki: Grupa BIK (Biuro Informacji Kredytowej i BIG Info Monitor), Biuro Informacji Gospodarczej ERIF SA, Krajowy Rejestr Dłużników KRD oraz Grupa CRIF. Wszystkie te podmioty są niezwykle popularne na polskim rynku, cieszą się ogromnym zaufaniem społeczeństwa i wielkim szacunkiem kontrahentów. Wybór zwycięzcy nie należał więc do łatwych. O przyznaniu kryształowej statuetki Grupie CRIF zadecydowało głosowanie przeprowadzone wśród instytucji pożyczkowych.

Grupa CRIF na polskim rynku

CRIF swoje zwycięstwo zawdzięcza dostarczaniu zintegrowanych rozwiązań i usług w zakresie informacji biznesowej, handlowej oraz w zarządzaniu ryzykiem. Z usług tej firmy korzysta obecnie ponad 6300 banków i instytucji finansowych na całym świecie. Aż 44 tysięcy klientów indywidualnych w 50 krajach każdego dnia sięga po usługi firmy CRIF.

 

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.