Kasomat uzyskał rekomendację gwarancji jakości

dodał Sylwia Stwora
1 komentarzy

Coraz więcej Polaków podejmuje decyzje zakupowe sugerując się opiniami wystawianymi w internecie przez osoby, które miały do czynienia z konkretną firmą i mogą pozytywnie lub negatywnie wypowiedzieć się o sprzedawanych przez nią produktach czy usługach. Im lepsze recenzje zbiera firma na swój temat, tym jesteśmy bardziej skłonni skorzystać z zachwalanego produktu. Nie inaczej jest w przypadku firm pozabankowych, zwłaszcza działających online, które zmagają się ze stereotypem instytucji finansowych dla osób, które ledwo wiążą koniec z końcem. Legalnie działające podmioty w sektorze pożyczkowym, dzięki przyznawanym rekomendacjom, certyfikatom i innym wyróżnieniom, mają silne argumenty, przemawiające za tym, że są markami godnymi zaufania. Tak jak w przypadku Kasomatu, który po raz kolejny został doceniony.

Kasomat – marka godna zaufania

Margita Kaczmarek, prezes zarządu Surat Sp. z o.o.

Rekomendacja, jaką Kasomat uzyskał od sfera-finansow.pl, to kolejne potwierdzenie tego, że przyjęta przez nas strategia znajduje uznanie nie tylko w oczach osób poszukujących dodatkowych pieniędzy na pokrycie niespodziewanego wydatku, ale również jest doceniana przez ekspertów finansowych. W dobie rosnącej popularności pożyczek pozabankowych, a jednocześnie przełamywania stereotypów, że to gotówka jedynie dla osób z pustym portfelem i niespłaconymi kredytami w banku, to niezwykle ważne – podkreśla Margita Kaczmarek, prezes zarządu spółki Surat, będącej operatorem marki Kasomat. – Kładziemy nacisk na formułę swobodnego pożyczania, a zarazem stosuje zasady odpowiedzialnego pożyczania (certyfikat Odpowiedzialny Pożyczkodawca) oraz dobrych praktyk Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych, bo zdaje sobie sprawę, że tylko dzięki rzetelności i wiarygodności jest w stanie budować zaufanie i zadowolenie klientów. A jak wiadomo zadowolony klient to lojalny klient – dodaje.

Warto dodać, że osoby korzystające z usług Kasomatu mogą na tym zarobić. Konkretnie, firma premiuje każdą skutecznie poleconą pożyczkę nagrodą w postaci 20 zł.

Podobne wpisy

1 komentarzy

Monetta 28 września 2015 - 20:16

Proponuję najpierw sprawdzić jak WYSOKIE opłaty windykacyjne ma ta firma. Takich jeszcze wysokich nie widziałem w żadnej firmie.

Odpowiedz

Zamieść komentarz