Kryształy Jakości Partnerskiej 2022 trafiają do…

dodał Martyna Sarniak
0 komentarzy
Kryształy Jakości Partnerskiej 2022 nominowani

17 lutego 2022 r. we Wrocławiu odbyła się prestiżowa Gala Loan Magazine Awards 2022. W trakcie tego uroczystego wydarzenia rozdane zostały wyróżnienia w kilkunastu różnych kategoriach. Jedna z nich to Kryształy Jakości Partnerskiej 2022. W tym roku trafiły one do trzech firm.

Przed nami kategoria „Kryształ Jakości Partnerskiej”. To wyróżnienie, które przyznawało grono ekspertów rynku wierzytelności, biorąc pod uwagę zasady oraz formę codziennej współpracy z danymi instytucjami pożyczkowymi, ich profesjonalizm oraz podejście do biznesu. Zdobywcy Kryształu Jakości Partnerskiej to firmy, które w sposób rzetelny i transparentny z powodzeniem działają na rynku pożyczek pozabankowych. W wyniku głosowania wyłoniliśmy pięć instytucji. Teraz trzy z nich otrzymają Kryształ Jakości Partnerskiej – mówił Rafał Tomkowicz, Redaktor Naczelny Loan-Magazine oraz organizator konkursu Loan Magazine Awards.

W kategorii Kryształ Jakości Partnerskiej 2022 nominowane były:

  • Aasa Polska,
  • Aventus Group,
  • Creamfinance,
  • Provident,
  • Vivus.

Kryształy Jakości Partnerskiej 2022 otrzymały marki:

  • Aasa Polska

Statuetkę przeznaczoną dla marki Aasa Polska odebrał z rąk Jakuba Kosteckiego, Prezesa Zarządu Kaczmarski Inkasso, Ovais Siddiqui, Prezes Zarządu Aasa Polska.

ovais siddiqui

  • Provident

Kryształową nagrodę dla marki Provident z rąk przedstawiciela Rady Ekspertów Patryka Pundyka z firmy Alektum Group odebrała Agnieszka Kłos-Siddiqui, Country Manager Provident Polska.

Proszę Państwa, jak widać najwyższe standardy to jakości, które dzielimy w domu, bo zbieżność nazwisk jest tutaj nieprzypadkowa. W Providencie już od 25 lat przykładamy najwyższą wagę do jakości, do tego jak działamy na co dzień, do obsługi naszych klientów. Dziękujemy bardzo za to wyróżnienie – podkreśliła Agnieszka Kłos-Siddiqui przy odbiorze statuetki.

kłos-siddiqui

  • Vivus

Wyróżnienie dla popularnej firmy pożyczkowej Vivus wręczyła Edyta Szymczak z ERIF Biura Informacji Gospodarczej, przedstawiciel Rady Ekspertów Loan Magazine Awards.

Kiedy zaczynałam swoją przygodę z rynkiem finansowym to wydawało mi się, że jakość broni się sama. Myślałam, że kiedy jest się dobrym i profesjonalnym to wszyscy to widzą i wszyscy to doceniają. Niestety to nieprawda. O jakości trzeba mówić i trzeba ją doceniać. W związku z tym Kryształ Jakości Partnerskiej zdobywa firma Vivus – wyjaśniała Edyta Szymczak.

edyta szymczak gala

Podobne wpisy

Zamieść komentarz