Pozabankowe karty kredytowe nominowane do Loan Magazine Awards 2024

dodał Rafał Tomkowicz
0 komentarzy

Loan Magazine Awards to najważniejsze wydarzenie polskiej branży consumer finance i zarazem IX edycja prestiżowej Gali, która każdego roku gromadzi setki gości i szereg doświadczonych ekspertów chcących dzielić się swoją wiedzą z innymi. To także wyjątkowy moment, w którym branża rynku consume finance  może przyjrzeć się swojej działalności z dystansem i stwierdzić, które rozwiązania sprawdziły się najlepiej w perspektywie ostatnich 12 miesięcy.

Przez lata konkurs Loan Magazine Awards zyskał ogromną renomę i zaufanie całego sektora. Prestiżowy plebiscyt każdego roku zdobywa coraz liczniejsze grono zwolenników, wśród których jest ceniony przede wszystkim ze względu na wysoką wiarygodność. Warto bowiem podkreślić, że w przypadku Loan Magazine Awards zwycięzców wskazują te osoby, które znają cały sektor najlepiej, a więc jego przedstawiciele.

Nominowane pozabankowe karty kredytowe do Loan Magazine Awards 2024

Nominacje otrzymały:

AXI Card, Cardina, NetCredit, Provident (karta Provi) oraz Zefin

O zwycięstwie w tej kategorii zdecyduje głosowanie Rady Ekspertów Loan Magazine Awards 2024 oraz przedstawicieli firm zajmujących się pośrednictwem online, gdzie doskonale dane procesy są im znane.

Zwycięzcę poznamy 15 lutego 2024 podczas Gali Finałowej Loan Magazine Awards 2024 organizowanej tradycyjnie już we Wrocławiu.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 17:00. Udział w Gali jest płatny. Aby zgłosić chęć uczestnictwa, można dokonać tego za pośrednictwem formularza http://loanmagazine.pl/awards/


Podobne wpisy

Zamieść komentarz