Pożyczki bez BIK i KRD to zobowiązania, które większość firm pożyczkowych w Polsce udziela niechętnie ze względu na możliwe problemy ze spłatą.

Pożyczki bez BIK, KRD oraz bez negatywnych wpisów w innych w bazach dłużników to zobowiązania, którymi zainteresowana jest coraz większa grupa Polaków. Co kryje się pod tymi zagadkowymi pojęciami?

Pożyczki bez BIK i KRD

Mam wpis w KRD oraz BIK – każdy doradca pożyczkowy przynajmniej raz w życiu słyszał tego typu słowa w słuchawce. Co ma zrobić posiadacz negatywnych wpisów w obliczu nagłej potrzeby gotówki? Kto udzieli mu pożyczki?

Niestety firmy pożyczkowe niechętnie udzielają zobowiązań osobom znajdującym się na listach nierzetelnych kredytobiorców z obawy o ich kłopoty finansowe. Tymczasem problem z przyznawaniem pożyczek równie wynika często ze złego podejścia pożyczkodawcy do osoby zainteresowanej ofertą danej marki. Często sytuacja klienta w wyniku czasu ulega poprawie i, poprzez odmowę przyznania zobowiązania, płaci on tym samym za błędy z przeszłości. Niejednokrotnie nie jest on nawet w stanie udowodnić firmie pożyczkowej, iż obecnie stać go na tego typu pożyczkę.

Pożyczki dla zadłużonych

Kto udziela pożyczek osobom zadłużonym? Wszyscy pożyczkodawcy zgodnie oświadczają, że nikt. Ponieważ zadaniem pożyczkodawcy nie jest napędzanie spirali zadłużenia potencjalnego pożyczkobiorcy, a pomoc mu w uniknięciu kłopotów. Niejednokrotnie polityka działania firmy nie pozwala jej wysłuchać rzeczywistej sytuacji osoby poszukującej pożyczki, a pożyczkodawca według przyjętego klucza z góry odrzuca wniosek.

Pożyczki z żyrantem

Rozwiązaniem tych problemów mogą stać się pożyczki z żyrantem. To nic innego jak pożyczki z poręczycielem, który poświadcza naszą zdolność spłaty podejmowanego zobowiązania i w ten sposób zabezpiecza interesy pożyczkodawcy. Gwarantem tego typu umowy najczęściej zostaje osoba z kręgu bliższej bądź dalszej rodziny lub dobry przyjaciel. Pożyczki bez BIK z zabezpieczeniem w formie żyranta na polskim rynku udziela m.in. marka Rapida Money, która swoim klientom oferuje zobowiązania w formie od 2500 do 15 000 zł na okres od 12 do 36 miesięcy. Możliwość dostosowania wysokości pożyczki oraz czasu jej spłaty umożliwia konsumentom całkowite jej dopasowanie do własnej sytuacji finansowej i w konsekwencji ułatwia spłatę. Rapida Money to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, które przez błędy bądź własną nieuwagę trafili na listy dłużników.

1
Udostępnień
Google+

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.