Pożyczki ratalne w Rapida Money

dodał Tomasz Rafalski
3 komentarze

Notice: Funkcja do_shortcode_tag została wywołana nieprawidłowo. Próbowano parsować shortcode bez poprawnego wywołania zwrotnego: button Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 4.3.0.) in /wp-includes/functions.php on line 6078

Notice: Funkcja do_shortcode_tag została wywołana nieprawidłowo. Próbowano parsować shortcode bez poprawnego wywołania zwrotnego: infobox Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 4.3.0.) in /wp-includes/functions.php on line 6078

Rapida Money specjalizuje się w udzielaniu pożyczek ratalnych. Popularność oferty to efekt liberalnej weryfikacji zdolności kredytowej Klienta – pożyczki udzielane są bowiem osobom z negatywną historią kredytową, niskimi dochodami, a nawet bezrobotnym.

Rapida Money pożyczki

[button style='green' url='http://loanmagazine.pl/rapidamoney-chwilowki' target="_blank" icon='iconic-ok']Sprawdź pożyczkę Rapida Money[/button]

Rapida Money – pożyczki z żyrantem

Rapida Money (na tle konkurencji) oferuje tanie, a zarazem stosunkowo wysokie pożyczki ratalne. Firma na swojej stronie internetowej udostępnia kalkulator pożyczkowy, dzięki któremu szybko poznamy kwotę miesięcznej raty. Wsparcie finansowe udzielane jest w wysokości od 2 500 zł do 25 000 zł, natomiast okres spłaty wynosi od 12 miesięcy do 60 miesięcy. Możliwa jest również spłata zobowiązania przed terminem.

Rapida Money – formalności

Potencjalny pożyczkobiorca musi mieć status rezydenta, czyli mieszkać na terenie Polski oraz mieścić się w przedziale wiekowym 18 – 75 lat. Ważną informacją jest, że osoba ubiegająca się o pożyczkę nie może być w trakcie postępowania o ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Powinna również posiadać stały dochód, ponieważ wymagana jest zdolność pokrycia raty pożyczki.

Większość pożyczek udzielana jest w przeciągu 48 godzin od wysłania wniosku. W formularzu podajemy podstawowe dane, takie jak imię, nazwisko, datę urodzenia, numer telefonu komórkowego, adres e-mail, PESEL, numer i serię dowodu osobistego, a także aktualny adres. Musimy też wskazać naszego poręczyciela, zwanego również gwarantem. To ona gwarantuje, że będzie dokonywać spłaty rat, jeśli pożyczkobiorca będzie mieć problem z regulowaniem płatności. Może nim być dowolna osoba – członek rodziny lub znajomy. Poręczyciel powinien posiadać od 18 do 75 lat oraz pozytywną historię kredytową. Rapida Money nie udziela bowiem wsparcia finansowego bez wskazania poręczyciela. Jest to warunek konieczny otrzymania pieniędzy.

Jak wziąć pożyczkę Rapida Money

Pożyczka tej marki to zobowiązanie o szerokiej rozpiętości kwot i wydłużonym okresie spłaty. Nie jest to zwykła pożyczka na dowód osobisty, dlatego do jej otrzymania niezbędne jest wypełnienie dodatkowych formalności. Proces ubiegania się o pożyczkę należy rozpocząć od wypełnienia krótkiego wniosku na stronie internetowej pożyczkobiorcy. Następnie podobny wniosek musi wypełnić wybrany przez nas Gwarant, który zaświadczy, że jesteśmy w stanie spłacić swoje zobowiązanie. Później pozostaje już tylko rozmowa telefoniczna z konsultantem i oczekiwanie na gotówkę.

Wady i zalety Rapida Money

Największą zaletą tej oferty jest jej uniwersalność. Dzięki szerokiej rozpiętości kwotowej (od 2500 do 25 000 zł) zobowiązanie może zapewnić zarówno niewielki zastrzyk gotówki, jak i spore fundusze na pokrycie poważnego wydatku. Ponadto pożyczkodawca nie podejmuje decyzji kredytowej na podstawie analizy zdolności kredytowej potencjalnego pożyczkodawcy, dlatego nie przekreśla osób ze złą historią kredytową.

Drobnym minusem tej oferty są rozbudowane formalności, które wymagają dużo zaangażowania również ze strony Gwaranta. Po wypełnieniu wniosku pożyczkobiorca otrzymuje bowiem link do formularza, który powinien wypełnić wybrany przez niego Gwarant. Dodatkowym minusem jest to, że dla bezpieczeństwa zobowiązanie zostaje wypłacone właśnie na rachunek Gwaranta.

Przykładowe koszty pożyczki Rapida Money

[infobox]Reprezentatywny przykład: pożyczasz 25000 zł na 48 miesięcy, płacąc 1204.12 zł na miesiąc, całkowita kwota do zapłaty 57797.60 zł. Prowizja za udzielenie pożyczki 5000 zł. Opłata administracyjna 20000 zł. Oprocentowanie stałe: 9%, RRSO: 62.41%[/infobox]

Rapida Money – opinie

Rapida Money ma uznanie na rynku pożyczkowym, ponieważ wspiera sytuację finansową ludzi ze złą historią kredytową oraz niskimi dochodami. Firma działa według jasnych, prostych reguł, a w swojej ofercie nie ukrywa kosztów. Co ważne, kieruje się zasadą, według której klient jest ważniejszy od cyfr i statystyk. Zaletą jest wysoka kwota pożyczki, przeznaczenie jej na dowolny cel, długi okres spłaty oraz wnioskowanie online. Za swoją działalność marka została uhonorowana prestiżowym Certyfikatem Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy Loan Magazine, który poświadcza jej rzetelność oraz uczciwość.

Rapida Money kontakt

Adres e-mail: [email protected]

Telefon kontaktowy: 128 813 123

Podobne wpisy

3 komentarze

jacek 7 marca 2017 - 22:25

bardzo fajna oferta pożyczki z żyrantem od rapida money

Odpowiedz
Tomek 20 października 2017 - 08:33

Szukałem pożyczki dla mojego taty i na początku był nieco zdystansowany, bo nie ufał że można wziąć pożyczkę całkowicie przez internet, ale koniec końców dał się przekonać niskim rrso i już mija drugi miesiąc po całkowitej spłacie pożyczki. Cieszy się, że uniknął formalności i szybko dostał pieniądze na konto.

Odpowiedz

Zamieść komentarz