Przemysław Nazar dołącza do SMEO jako Dyrektor Zarządzający Sprzedażą (CSO)

dodał Tomasz Rafalski
0 komentarzy

W czerwcu do zespołu SMEO dołączył Przemysław Nazar, obejmując stanowisko Dyrektora Zarządzającego Sprzedażą (CSO). Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży bankowej oraz na rynku consumer finance, zdobywane w takich instytucjach jak: Bank Millennium, Bank Zachodni WBK, AIG Bank, BRE Bank, Fines S.A. oraz Grupa Loando.

W trakcie swojej kariery zawodowej Przemysław osiągnął wiele znaczących sukcesów. Był odpowiedzialny za budowę i rozwój największej ogólnopolskiej sieci ponad 2000 biur kredytowych oraz 350 placówek franczyzowych pod szyldem Fines Operator Bankowy. Współpracował z największymi bankami i instytucjami pożyczkowymi przy wdrażaniu ich produktów na rynku pośrednictwa finansowego. Stworzył również i prowadził wiele projektów szkoleniowych, cieszących się dużym uznaniem wśród agentów. Dzięki jego inicjatywom i zaangażowaniu wdrożono innowacyjne rozwiązania i procesy, umożliwiające zdalną sprzedaż kredytów i pożyczek, co znacząco podniosło efektywność działań sprzedażowych.

Jesteśmy przekonani, że Przemek wniesie do SMEO nową energię i perspektywy, które pozwolą nam kontynuować dynamiczny rozwój i umacniać naszą pozycję na rynku. Serdecznie witamy Przemka w naszym zespole i życzymy mu wielu sukcesów na nowym stanowisku.”mówi Monika Woźniak, COO oraz Wiceprezes Zarządu SMEO.

W SMEO Przemek będzie koncentrował się na kreowaniu i wdrażaniu skutecznych strategii handlowych, mających na celu dalszy rozwój produktów firmy oraz zwiększenie jej udziału rynkowego. Jego zadania obejmować będą również ocenę i rozwój nowych możliwości sprzedażowych, które pozwolą na dalszą ekspansję SMEO na rynku.

Kluczowym elementem działań Przemka będzie również zbudowanie silnego i zmotywowanego zespołu sprzedażowego, zdolnego do osiągania ambitnych celów zgodnie z ustalonym planem rozwoju Spółki.

“Bardzo się cieszę z możliwości dołączenia do utalentowanego zespołu SMEO, z którym wspólnie będziemy pracować nad dostarczaniem przedsiębiorcom finansowania, jakiego potrzebują. Wierzę, że moje doświadczenie oraz pasja do rozwoju biznesu przyczynią się do dalszego sukcesu firmy.” – powiedział Przemysław Nazar, Dyrektor Zarządzający Sprzedażą SMEO.

O SMEO:

SMEO to innowacyjna firma z sektora FinTech, która dostarcza nowoczesne rozwiązania finansowe dla małych i średnich przedsiębiorstw, wspierając ich rozwój i płynność finansową. Jej celem jest dostarczanie najwyższej jakości produktów cyfrowych (faktoringu i pożyczki ratalnej), które pomagają przedsiębiorcom w efektywnym zarządzaniu finansami i realizacji planów biznesowych.

Podobne wpisy

Zamieść komentarz