Poszukiwanie kredytu czy pożyczki skrojonej na miarę nie musi wcale wiązać się ze żmudnym, wielogodzinnym wertowaniem stron WWW banków czy firm pożyczkowych lub przeglądaniem stosu ulotek. O wiele łatwiej, szybciej i wygodniej porównasz oferty razem ze sfera-finansow.pl.

 

Bez tytułuPod adresem www.sfera-finansow.pl kryje się niezależna porównywarka usług finansowych, która umożliwia zestawienie od kilku do kilkudziesięciu ofert produktów finansowych w 24 kategoriach. Porównywać można aktualne kredyty, w tym hipoteczne, gotówkowe, na auto, dla firm, zaciągane przez SMS a także odnawialne, refinansowane czy konsolidacyjne. Zestawienia mogą dotyczyć kont osobistych lub firmowych, kart kredytowych, lokat terminowych, funduszy inwestycyjnych albo kont oszczędnościowych. Ze sfera-finansow.pl dowiesz się również, która pożyczka gotówkowa, pod zastaw lub społeczniościowa spełni najlepiej Twoją potrzebę szybkiego podreperowania domowego budżetu. Każdy produkt jest szczegółowo opisany.

Przy każdym produkcie finansowym możesz wykorzystać filtry pozwalające ograniczyć wyświetlane oferty do interesujących Cię parametrów, np. kwoty zobowiązania, okresu spłaty, celu świadczenia, kapitalizacji odsetek czy propozycji konkretnych instytucji finansowych. Ponadto, np. w zestawieniu kredytów hipotecznych obok nazwy produktu i banku znajdziesz takie informacje jak oprocentowanie, prowizja, maksymalna kwota i okres kredytowania.

Dodatkowo, jeśli zestawienie i zapoznanie się ze szczegółowym opisem danego produktu finansowego nie będzie Cię satysfakcjonować i wciąż będziesz miał wątpliwości, co do ostatecznej decyzji, możesz skontaktować się z doradcą finansowym. Wystarczy, że po wciśnięciu pola „zapytaj doradcy”, wypełnisz formularz kontaktowy, a ekspert skontaktuje się z Tobą i udzieli Ci bezpłatnej porady.

Kalkulatory pozwalające sprawnie zorientować się w aktualnych ofertach produktów finansowych i szybko wybrać najkorzystniejsze dla siebie rozwiązanie to główna część portalu, ale nie jedyna. Sfera-finansow.pl to miejsce, w którym użytkownicy mogą zostawić swoją opinie o poszczególnych usługach bankowych zarówno tych, z których skorzystali osobiście, jak i tych, o których jedynie słyszeli. W serwisie nie brakuje również informacji na temat aktualnej sytuacji na polskim rynku finansowym oraz najświeższych rankingów tematycznych i poradników. Całość dopełnia lista blisko 40 banków, które są szczegółowo opisane od krótkiej historii instytucji poczynając, a na przeglądzie konkretnych produktów przez nią oferowanych kończąc.

 

– Serwis sfera-finansow.pl tworzy zespół młodych i doświadczonych osób, dla którym priorytetem jest przekazywanie użytkownikom aktualnych, przejrzystych i rzetelnych informacji na temat produktów finansowych dostępnych na polskim rynku. Zależy nam na tym, aby poszukujący dobrego kredytu lub pożyczki czy osoby chcące zainwestować swoje oszczędności mieli pewność, że dokonali właściwego wyboru – podkreśla Rafał Tomkowicz, prezes Sfera Finansów S.A.

 

Sylwia Stwora

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *