Wiosnę w VeloBanku poczujesz dzięki Lokacie na Nowe Środki

dodał Tomek
0 komentarzy

Kiedy za oknem coraz dłużej świeci słońce, warto zacząć planować cieplejsze miesiące roku. Z VeloBankiem wiosna przychodzi nieco szybciej, dzięki nowej edycji promocji Lokaty na Nowe Środki. Do połowy marca, bank oferuje nawet 5,6% w skali roku dla depozytów do 150 000 zł na 3 miesiące. Popularny produkt oszczędnościowy VeloBanku klienci wybrali w minionym roku niemal 470 tys. razy.

Na przełomie lutego i marca często mamy okazję ku temu, by zimową kurtkę zamienić już na lżejszą, wiosenną garderobę. Kiedy nastraja nas pozytywna energia zbliżającej się wiosny, warto pomyśleć o oszczędzaniu na cieplejsze miesiące rozwijającego się roku. Naprzeciw potrzebom chcących ulokować swoje pieniądze wychodzi VeloBank z nową promocją i Lokatą na Nowe Środki.

Lubiana przez klientów oferta, zachęca w nowej odsłonie m.in. oprocentowaniem 5,6% w skali roku dla depozytów składanych na 3 miesiące, limitem na lokacie do 150 000 zł oraz minimalnym wkładem na poziomie 1000 zł, przy uruchomieniu produktu w bankowości internetowej, mobilnej, przez infolinię lub stronę internetową.

– Lokata na Nowe Środki to idealna propozycja dla tych, którzy dbają o swoje finanse i lubią je pomnażać w wygodny sposób. Kolejna edycja promocji dostępna jest zarówno w kanałach zdalnych, jak i placówkach. Po wiosenną edycję lokaty zapraszamy wszystkich zainteresowanych oszczędzaniem przez 2, 3 lub 6 miesięcy na korzystnych warunkach. Lokatę na Nowe Środki nasi klienci wybrali w zeszłym roku niemal pół miliona razy. W tym roku założono ją już ponad 56 tys. razy. To doskonały dowód na to, że Polacy chcą oszczędzać, a lokata VeloBanku jest popularnym sposobem na to, by robić to skutecznie – wskazuje Adam Frankowski, Dyrektor Obszaru Produktów Bankowych w VeloBanku.

Lokata na Nowe Środki:

  • Kwota minimalna w bankowości internetowej, mobilnej, przez infolinię lub stronę internetową VeloBanku – 1000 zł
  • Kwota minimalna w placówkach VeloBanku – 5000 zł
  • Kwota maksymalna – 150 000 zł
  • Oprocentowanie w skali roku na 2 miesiące – 5,3%
  • Oprocentowanie w skali roku na 3 miesiące – 5,6%
  • Oprocentowanie w skali roku na 6 miesięcy – 5%
  • Kapitalizacja odsetek na koniec okresu lokaty i jej stałe oprocentowanie
  • Dla klientów, którzy udzielą zgód marketingowych
  • Na lokacie można ulokować wyłącznie nowe środki tj. nadwyżki powyżej salda środków złotowych w banku (na koniec 20.02.2024 r.)
 • Można założyć maksymalnie 1 lokatę z oprocentowaniem promocyjnym (jako lokata indywidualna lub wspólna) w każdym okresie lokowania.
 • Promocja trwa do 14.03.2023 r. 

Więcej o Lokacie na Nowe Środki dowiesz się ze strony VeloBanku

Podobne wpisy

Zamieść komentarz