Zakłady bukmacherskie FORTUNA dostępne na… selfie, dzięki systemowi weryfikacji IDENTT

dodał Tomek
0 komentarzy

Jeszcze w trakcie mundialu w Katarze polscy użytkownicy FORTUNY mogą korzystać z wygodnego i jeszcze szybszego dostępu do zakładów bukmacherskich, dzięki automatycznej weryfikacji. Za bezpiecznym rozwiązaniem stoi wrocławski start-up IDENTT, który dostarczył to rozwiązanie również na rynek słowacki i rumuński – wszędzie tam, gdzie działa Fortuna Entertainment Group.

IDENTT to start-up technologiczny z Wrocławia, który z powodzeniem wprowadza rozwiązania związane z weryfikacją dokumentów tożsamości oraz biometryczną weryfikacją osób posługujących się nimi, dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii, w tym głębokich sieci neuronowych (AI oraz Deep learning). Wdrożenie dla Fortuna Entertainment Group, wiodącej spółki bukmacherskiej w Europie Środkowej i Wschodniej, właśnie zostało zakończone.

W świecie gdzie niemal wszystko dostępne jest on-line bardzo ważne są kwestie wiarygodności, identyfikacji i bezpieczeństwa. Uczestniczymy w tym procesie od wielu lat, wspierając naszych partnerów i użytkowników. Naszym celem jest zaprzęgnięcie technologii, by wspierała użytkownika i pozwalała na wiarygodną identyfikację. Pozwala nam na to m.in. biometria, którą zajmujemy się na co dzień. Cieszymy się, że rozwiązanie, które sprawdza się od lat w Polsce trafiło w listopadzie 2022 r. do wiodącego operatora bukmacherskiego na naszym rynku. Chwilę wcześniej rozwiązanie to wdrożyliśmy na rynku słowackim i rumuńskim. Dziesiątki tysięcy weryfikacji miesięcznie najlepiej mówią o funkcjonalności systemu. Jeszcze bardziej cieszymy się z tysięcy nowych klientów, którzy zarejestrowali się w krótkim czasie, bo to najlepiej świadczy o skalowalności i jakości naszego rozwiązania – komentuje Jan Szajda, prezes i współzałożyciel IDENTT.

Spółka z Wrocławia wspiera rewolucję cyfrową proponując innowacyjne rozwiązania automatycznej weryfikacji dokumentów w połączeniu z biometrycznym sprawdzeniem wizerunku osoby wspierając kompleksowo procesy KYC, przyspieszając onboarding, zgodnie z wymogami AML.

IDENTT dysponuje autorskimi rozwiązaniami, które pomagają w automatyzacji procesów weryfikacji, pozwalają na wykrywanie fałszerstw i fraudów m.in. dzięki czytnikom wielu warstw dokumentów, badaniu żywotności (liveness). Respektuje najnowsze wytyczne Komisji Nadzoru Finansowego. Z rozwiązań ekspertów od biometrii, IT i nowych technologii korzystają niemal wszystkie największe polskie banki, firmy ubezpieczeniowe i instytucje finansowe.

Podobne wpisy

Zamieść komentarz