Aplikacja, która zastąpi tradycyjny portfel przedsiębiorcy?

dodał Tomasz Rafalski
0 komentarzy

Już pod koniec czerwca premierę będzie miał Wealthon Wallet. To aplikacja płatnicza od Wealthon, w której dostępna jest karta z odnawialnym limitem kredytowym. Co ją wyróżnia?

  • Pieniądze od ręki – daje dostęp do natychmiastowej gotówki. Limit to nawet 20 tys. zł.
  • Finanse firmy w jednym miejscu – pozwala przelewać pieniądze między kartami w ekspresowym tempie oraz zasilać konto firmowe z dowolnych rachunków bankowych.
  • Mobilność – zarządzanie finansami firmy i płatności bezgotówkowe, wszystko z poziomu telefonu.
  • Łatwość obsługi – do rejestracji potrzebne są jedynie dowód osobisty i selfie.

Prowadzenie w Polsce małego lub średniego przedsiębiorstwa, to jak bieg z przeszkodami. Skomplikowane przepisy prawa, zaostrzone kryteria udzielania kredytów w II kwartale 2023 r.[1], czy wreszcie niełatwa sytuacja gospodarcza w kraju. Dlatego aplikacje jak Wealthon Wallet, które ułatwiają przedsiębiorcom prowadzenie firmy, stają się najbardziej poszukiwanymi narzędziami biznesowymi na rynku.

Planowanie wdrożenia robotyzacji

Niemal 100 proc. polskiego sektora MŚP planuje wdrożenia dotyczące robotyzacji lub cyfryzacji w ciągu najbliższych lat.[2] Przedsiębiorcy chcą inwestować i zasługują na rozwiązania, które im to uproszczą. Niestety droga do otrzymania kredytu w banku, nie jest ani prosta ani szybka. Wealthon Wallet to odpowiedź z sektora pozabankowego, na te ograniczenia.

“Wielu małych przedsiębiorców doskonale rozumie stwierdzenie, że pieniądze nie lubią przestoju, a prowadzenie własnej działalności wymaga umiejętności dopasowywania się do ciągłych i dynamicznych zmian. Na rynku nie było narzędzia, które poszłoby za takim stylem zarządzania finansami” – mówi Aleksander Majchrzak, prezes Wealthon S.A. “Prowadząc własną firmę, chcemy mieć nad nią kontrolę – gdziekolwiek jesteśmy, o każdej porze dnia. Chcemy mieć gotówkę od ręki, aby inwestować, ale nie tracić przy tym płynności finansowej. W Wealthon stworzyliśmy innowacyjne narzędzia dla nowoczesnego biznesu” – dodaje.

Nadchodzące wakacje to dla wielu branż okres wzmożonych wydatków inwestycyjnych. Przedsiębiorcy szukają szybkiego finansowania, wygodnej obsługi zobowiązań i transparentnej firmy finansującej. Wealthon posiada certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo, Rzetelnej Firmy i licencję Małej Instytucji Płatniczej (przyznaną przez KNF).

Wealthon WALLET jak działa

Wealthon Wallet można pobrać na smartfona i używać do płatności bezgotówkowych, szybkiego wnioskowania o finansowanie, a już wkrótce również do zarządzania spłatą finansowania oraz do wnioskowania o zwiększenie pożyczki. Aplikacja będzie dostępna na App Store i Google Play.

Przyszły rok to rozszerzanie oferty. Wealthon Wallet wzbogaci się o nowe funkcjonalności. Wśród oczekiwanych nowości jest aplikacja SoftPOS, która pozwoli zamienić urządzenie z systemem Android w mobilny terminal płatniczy. Wszystkie produkty i usługi zapewnią klientowi wsparcie w tak wymagających i dynamicznych czasach.

[1] https://nbp.pl/wyniki-kwartalnej-ankiety-nbp-nt-sytuacji-na-rynku-kredytowym-7/

[2]  https://www.konicaminolta.pl/pl-pl/kampania-its


 

Podobne wpisy

Zamieść komentarz