17 lutego 2022 r. we Wrocławiu odbyła się Gala Loan Magazine Awards 2022. W trakcie tego uroczystego wydarzenia rozdane zostały nagrody w kilkunastu różnych kategoriach. Przyznano również wyróżnienia specjalne. W trakcie VII finałowej Gali Loan Magazine Awards 2022 statuetka trafiła do…

AXI Card z tytułem Card of the year 2022

Przed nami wyróżnienie specjalne Loan Magazine Awards. Nie mieliśmy takiej kategorii, ponieważ w tym obszarze to bezkonkurencyjny lider. Nie przedłużając – wyróżnienie specjalne w kategorii Card of the year Loan Magazine Awards 2022 trafia do AXI Card! O odbiór nagrody poproszę Marcina Ciesielskiego – Country Managera AXI Card w Polsce – ogłosił Rafał Tomkowicz, Redaktor Naczelny Loan Magazine.

Cieszę się, że mogę przed Państwem stanąć z tą nagrodą. Jestem z niej dumny, jak również jestem dumny z zespołu, z którym pracuję. Cieszę się, że produkt kartowy został dostrzeżony przez rynek. Zapewniam, że jesteśmy, rośniemy i będziemy się dalej rozwijać – podkreślił Marcin Ciesielski, Country Manager AXI Card w Polsce.

marcin ciesielski na gali

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.