Wyróżnienie specjalne Kryształ Jakości Partnerskiej

dodał Martyna Sarniak
0 komentarzy
Wyróżnienie specjalne Kryształ Jakości Partnerskiej

17 lutego 2022 r. we Wrocławiu odbyła się Gala Loan Magazine Awards 2022. W trakcie tego uroczystego wydarzenia rozdane zostały nagrody w kilkunastu różnych kategoriach. Rozdano również wyróżnienia specjalne, wśród których znalazł się Kryształ Jakości Partnerskiej.

Wyróżnienie specjalne Kryształ Jakości Partnerskiej

Przed nami wyróżnienie specjalne od redakcji Loan Magazine Awards. Kryształy Jakości Loan Magazine Awards 2022 trafiły do trzech instytucji pożyczkowych. Tymczasem firma, która dzisiaj otrzyma również takie wyróżnienie, charakteryzuje się ułożonym, powtarzającym i przede wszystkim jasnym schematem prowadzonej działalności. To firma, która w sposób rzetelny i transparentny działa z powodzeniem na rynku pożyczek niebankowych, ale również w obrębie całego sektora finansowego w Polsce – dbając o bezpieczeństwo udzielanych zobowiązań finansowych. Nasz Kryształ Jakości Partnerskiej trafia do firmy CRIF – oznajmił Rafał Tomkowicz, Redaktor Naczelny Loan Magazine oraz pomysłodawca Gali.

Jest mi niezwykle miło stać tutaj w tym miejscu z taką wspaniałą nagrodą. To podziękowanie dla całego naszego zespołu, który na co dzień pracuje nad jakością produktu i technologii. Jestem przekonany, że ta nagroda to również docenienie tego, w jaki sposób pracujemy z Państwem we wszystkich obszarach, w dobrych i złych czasach. Mogę tylko obiecać ze ta nasza najlepsza praca będzie kontynuowana – podkreślił Piotr Badura z CRIF.

piotr badura na gali

Podobne wpisy

Zamieść komentarz