Już 24 października w Warszawie odbędzie się konferencja Banking Tech & Security, której partnerem medialnym jest Loan Magazine. To wydarzenie przeznaczone przede wszystkim dla przedstawicieli sektora bankowego. Chcesz wziąć w nim udział? Pospiesz się, liczba miejsc jest ograniczona!

Konferencja Banking Tech & Security odbędzie się już 24 października br. o 9:30 w hotelu Golden Floor Plaza w Warszawie. Wydarzenie to będzie stanowiło tło do dyskusji o najnowszych trendach technologii i zabezpieczeń wykorzystywanych w sektorze bankowym. Zagadnienia przedstawione zostaną m.in. z prawnego punktu widzenia, a także przez pryzmat europejskich nowelizacji.

W trakcie konferencji poruszone zostaną również tematy:

• Ryzyka koncentracji dostawców rozwiązań chmurowych w odniesieniu do stanowiska EBA i KNF,
• Trwałego nośnika przy zastosowaniu blockchaina publicznego,
• Fraudów związanych z atakami na klientów bankowości i metod zabezpieczeń przed nimi,
• Sposobów na przyciągnięcie segmentu Z bliżej bankowości.

Bankowość to sektor, dla którego utrzymywanie najwyższego poziomu cyberbezpieczeństwa i ochrony danych stanowi szczególnie ważne zadanie. Jednocześnie to właśnie banki jako jedne z pierwszych podmiotów na rynku wdrażają nowe technologie do swojej działalności. Uczestnictwo w Banking Tech & Security to doskonała okazja do wymiany doświadczeń, zawierania nowych biznesowych znajomości oraz dyskusji nad obecnym i przyszłym kształtem bankowości.

Chcesz wziąć udział?

W konferencji Banking Tech & Security wezmą udział eksperci i praktycy sektora bankowego. Każdy uczestnik wydarzenia otrzyma komplet materiałów konferencyjnych. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak należy wcześniej zarejestrować się na stronie Banking Tech & Security. Liczba miejsc jest ograniczona. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń, dlatego warto się pospieszyć.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *