Grupa CRIF zdobywcą 35 miejsca w globalnym rankingu IDC FinTech Rankings 2018, który nagradza najważniejsze fintechy na rynku międzynarodowym.

Grupa CRIF to międzynarodowy dostawca rozwiązań z zakresu zarządzania ryzykiem oraz pozyskiwania informacji biznesowej i handlowej. Marka za swoje osiągnięcia po raz kolejny uhonorowana została wysokim miejscem w globalnym rankingu IDC FinTech Rankings 2018.

CRIF po raz szósty w rankingu

Ranking IDC FinTech Rankings klasyfikuje międzynarodowe podmioty na podstawie wysokości ich przychodów w poprzednim roku kalendarzowym. Osobno wyróżnia firmy z zakresu dostaw sprzętu, oprogramowania oraz usług dla sektora usług finansowych.  Tegoroczne zestawienie to już piętnasta edycja rankingu, który nagradza globalnych dostawców rozwiązań dla sektora finansowego. Jednocześnie jest to szósta edycja, w której pojawiła się Grupa CRIF.

W najnowszej edycji międzynarodowego rankingu IDC FinTech Rankings 2018, marka CRIF zajęła 35 miejsce. Tym samym zajęła również pierwsze miejsce wśród włoskich firm, które znalazły się w zestawieniu. To ogromne wyróżnienie dla tego podmiotu, który swoją działalnością zapewnia duże wsparcie instytucjom rynku finansowego. Przy pomocy rozwiązań takich jak platforma inteligentnych usług (INSP), podmioty te mogą realizować swoje plany z zachowaniem najwyższych standardów i bezpieczeństwa oferowanych usług.

Najwyższy standard działania

W lutym tego roku Grupa CRIF zdobyła również tytuł Organizacji Wspomagającej 2017, który przyznany jej został w plebiscycie Loan Magazine Awards 2017. To wyróżnienie szczególnie ważne, ponieważ o jego przyznaniu zadecydowali przedstawiciele polskiego sektora finansowego.

Zdobycie kryształowej statuetki dla Najlepszej Organizacji Wspomagającej 2017 to dowód, że marka w swojej działalności kieruje się najwyższymi standardami, dbając przede wszystkim o jakość współpracy oraz zadowolenie swoich kontrahentów. Cechuje ją przy tym innowacyjne podejście oraz długoterminowe planowanie, których efektem jest zdobycie pozycji lidera na polskim rynku rozwiązań finansowych.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.