PayU S.A. i Smartney wspólnie przygotowały rozwiązanie dla osób chcących kupić samochód. Finansowanie na OTOMOTO to pożyczka dla użytkowników serwisu.

Dwie popularne marki – PayU S.A. i Smartney – podjęły współpracę, w ramach której powstał nowy produkt finansowy. Usługa Finansowanie na OTOMOTO dostępna jest dla użytkowników popularnego serwisu ogłoszeniowego. Dzięki niej klienci mogą sfinansować zakup środka transportu o wartości nawet do 60 tys. zł. Okres kredytowania wynosi maksymalnie 5 lat.

Cały proces podejmowania zobowiązania został maksymalnie uproszczony. Ubieganie się o pożyczkę odbywa się w całości online, a gotówka trafia na konto pożyczkobiorcy już w ciągu kilku minut.

Zakup samochodu zawsze wiąże się z większym wydatkiem, który niejednokrotnie obciąża nasz domowy budżet, dlatego konsumenci poszukują dodatkowych środków pieniężnych na ten cel. W obecnej sytuacji ważne jest poszerzenie dostępności kredytowej – w jednym miejscu i bez konieczności wychodzenia z domu. Taką możliwość udało nam się stworzyć dzięki współpracy z PayU

– mówi Tomasz Głodowski, Dyrektor Sprzedaży Partnerskiej Smartney.

Finansowanie na OTOMOTO – warunki

Kredyt dla osób poszukujących samochodu to maksymalnie 60 tys. zł z okresem spłaty do 5 lat. Proces wnioskowania o gotówkę jest niezwykle prosty. Klient nie musi dostarczać żadnych dodatkowych dokumentów. Wypłata niezbędnych środków następuje zazwyczaj w ciągu kilku minut dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii. Każdy konsument, który chce kupić samochód w serwisie Otomoto.pl, może także skontaktować się z infolinią. Wówczas w ciągu jednej rozmowy telefonicznej otrzyma informację na temat tego, czy otrzyma pożyczkę i w jakiej wysokości.

Sprzedaż pożyczek opiera się na specjalnie przygotowanej aplikacji od Smartney. To rozwiązanie typu „plug-and-play”. Umożliwia przyjmowanie wniosków od klientów przez telefon. Taka usługa nie wymaga żadnych czasochłonnych integracji, dzięki czemu zaangażowanie zespołu IT jest ograniczone do minimum.

W przyszłości firmy Smartney i PayU zamierzają poszerzyć swoją tecnologiczno-biznesową współpracę. PayU jest kolejnym partnerem marki Smartney, która niedawno rozpoczęła współpracę również z Expanderem i Open Finance.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *