7 grudnia 2018 roku Piotr Przedlacki, Prezes Zarządu Fines S.A., odebrał w imieniu marki Certyfikat Solidny Franczyzodawca.

Rynek franczyzowy w Polsce rozwija się niezwykle dynamicznie. Z każdym rokiem wzrasta liczba dostępnych koncepcji biznesowych. Niestety nie wszystkie systemy franczyzowe są warte zaangażowania. Tymczasem samodzielna analiza dostępnych ofert bywa nie tylko niezwykle trudna, ale także czasochłonna. Odpowiedzią na ten problem jest program Solidny Franczyzodawca, który spośród polskiego rynku franczyzowego wyłania te podmioty, których oferta jest rzetelna i godna zaufania.

Certyfikat Solidny Franczyzodawca przyznawany jest tym firmom, które pozytywnie przejdą zewnętrzną ocenę portalu WlasnyBiznes.pl. Analizuje ona nie tylko wiarygodność finansową podmiotów, ale także ich uczciwość oraz rzetelność w biznesie. To niezwykle ważne aspekty działalności franczyzodawcy, na które należy zwrócić uwagę przy jego wyborze.

Fines Solidnym Franczyzodawcą

7 grudnia 2018 r. do grona Solidnych Franczyzodawców WlasnyBiznes.pl dołączył Fines. Firma ta dobrowolnie poddała się zewnętrznej weryfikacji. Otrzymana w tym procesie ocena wykazała, że Fines jest podmiotem wiarygodnym finansowo i działa zgodnie z najwyższymi standardami Solidnych Franczyzodawców. Weryfikacja potwierdziła zgodność systemu franczyzowego Fines z kryteriami określonymi w regulaminie programu Solidny Franczyzobiorca.

Certyfikat Solidny Franczyzodawca został wręczony Piotrowi Przedlackiemu, Prezesowi Zarządu marki Fines S.A. przez Macieja Makowskiego reprezentującego portal WlasnyBiznes.pl. To prestiżowe wyróżnienie potwierdza etyczne podejście marki Fines do biznesu oraz jej zaangażowanie w tworzenie współpracy opartej na jasnych zasadach.

 

 

 

 

 

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *