Ocena redakcji

84
0 Ocen
Obsługa klienta 89%
Formalności 88%
Akceptowalność 80%
Szybkość 81%
Intuicyjna obsługa strony 85%

Skorzystanie z usług Fines - największego operatora sieci agencji kredytowych w Polsce - pozwala w krótkim czasie zdobyć potrzebną pożyczkę na dowolny cel.

Fines to największy operator sieci agencji kredytowych w Polsce, istniejący na rynku już od 2005 roku. Jego działalność polega na zrzeszaniu banków oraz firm pozabankowych w sieć instytucji, które udzielają zobowiązań finansowych klientom indywidualnym oraz przedsiębiorcom.

Obecnie z siecią Fines współpracuje już ponad 2500 kontrahentów, którzy udzielają zobowiązań finansowych krótkoterminowych, a także ratalnych. Są to zarówno banki, jak i placówki agencyjne, mobilni agenci oraz sieć placówek franczyzowych.

Kredyty gotówkowe

Fines zrzesza aż osiem instytucji finansowych, które udzielają kredytów gotówkowych. Konsument podejmujący takie zobowiązanie za pośrednictwem Fines ma możliwość otrzymania kredytu w maksymalnej wysokości 220 tys. zł na okres nawet 120 miesięcy.

Kredyty konsolidacyjne

Dzięki działalności operatora sieci agencji kredytowej Fines, zobowiązanie w formie kredytu konsolidacyjnego można podjąć już w pięciu dużych bankach: Banku Pocztowym, Banku SMART, Alior Banku, Getin Banku oraz w Banku BPH. Oferty tych instytucji finansowych zakładają udzielenie kredytu w maksymalnej kwocie nawet do 200 tys. zł na okres ponad 10 lat.

Pożyczki dla rolników

Z myślą o rolnikach przygotowano ofertę kredytów gotówkowych w maksymalnej kwocie do 200 tys. zł. Zobowiązania te udzielane są nawet na okres 12 lat, co znacząco zmniejsza wysokość miesięcznej raty. Ograniczone do minimum formalności oraz akceptacja różnych źródeł dochodu ułatwiają proces podjęcia kredytu i skracają czas oczekiwania na pieniądze.

Pożyczki dla firm

Dzięki Fines przedsiębiorcy mogą liczyć na dodatkowe finansowanie zarówno ze strony banków, jak i pożyczkodawców pozabankowych. Pożyczki oraz kredyty udzielane są na różnych zasadach, dlatego każdy przedsiębiorca otrzymuje zindywidualizowaną ofertę, dopasowaną wprost do swoich potrzeb.

Pożyczki samochodowe

Fines do dyspozycji konsumentów oddaje także szeroką ofertę kredytów samochodowych wielu różnych banków. Umożliwiają one kupno samochodu nowego bądź używanego z okresem kredytowania nawet do 120 miesięcy. Możliwe jest także podjęcie szybkiego kredytu z zabezpieczeniem w postaci posiadanego samochodu.

Szybkie pożyczki

Fines okazuje się niezastąpiony również w momencie podejmowania pożyczki gotówkowej przez klientów indywidualnych. Pożyczki krótkoterminowe oraz ratalne wyróżniają ograniczone do minimum formalności, a także szybki czas otrzymania decyzji. Zobowiązanie takie możliwe jest w maksymalnej kwocie nawet 12 tys. zł.

Zobacz również jeden z ponad tysiąca punków Fines dostępnych na platformie internetowej Bliska pożyczka – wejdź i sprawdź!

BP_750x200

Jak wziąć pożyczkę Fines

Wniosek o pożyczkę można złożyć na dwa sposoby – w jednej z placówek Fines lub poprzez stronę internetową. W tym drugim przypadku zostaną nam wyświetlone oferty, z których możemy skorzystać. Wystarczy kliknąć „Złóż wniosek” przy wybranej z nich, by zostać przeniesionym do formularza pożyczkowego wybranej marki.

Wady i zalety Fines

Fines jest pośrednikiem kredytowym, który w jednym miejscu gromadzi najlepsze oferty dostępne na polskim rynku pozabankowym. To użyteczne narzędzie, dzięki któremu w prosty i szybki sposób odnajdziemy pożyczkę dopasowaną do swoich potrzeb finansowych. Zaletą Fines jest również możliwość złożenia wniosku stacjonarnie w jednym z licznych punktów marki.

Do minusów należy konieczność samodzielnego wyboru najlepszej oferty. Ponadto wnioski o pożyczki online należy składać pojedynczo w każdej firmie pozabankowej.

Przykładowe koszty pożyczki Fines

Fines to pośrednik kredytowy – oznacza to, że przykładowe koszty pożyczki podjętej za pomocą tego serwisu zależą od wybranej oferty.

Fines kontakt

Adres e-mail: [email protected]

Telefon kontaktowy: 58 345 85 45

1
Udostępnień
Google+

komentarzy 10

  1. Maria
    23 października 2016 at 00:27 — Odpowiedz

    korzystałam z pożyczki w fines – profesjonaliści! naprawdę warto polecić

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *