AIQLabs to właściciel popularnych brandów pożyczkowych oraz wiodący dostawca rozwiązań branży finansowej. Marka dynamicznie rozwija swoją usługę „Kupuj Teraz – zapłać później”.

Usługa „Kupuj Teraz – zapłać później” pozwala w wygodny sposób odroczyć płatność za dokonane zakupy. Dzięki niej można dokonywać zakupów online bez korzystania z karty kredytowej czy przelewu z własnego konta bankowego. To doskonałe rozwiązanie dla tych osób, które w danej chwili nie dysponują odpowiednią gotówką, a chcą zrobić zakupy w wybranych sklepach internetowych.

– Usługa odroczonych płatności sama w sobie jest wciąż nowatorskim narzędziem, które dopiero przebija się do świadomości konsumentów, przyzwyczajonych do tradycyjnych modeli finansowania. Główną zaletą jest wygoda, prostota oraz intuicyjność płacenia za zakupy czy uzyskania wirtualnej karty płatniczej. Zakupami można cieszyć się od razu, otrzymując 21-, 30- lub 45-dniową odroczoną płatność, za którą nie pobieramy żadnej prowizji. W sytuacji, gdy użytkownik nie może pozwolić sobie na jednorazową spłatę, może skorzystać z dogodnych rat o niskim oprocentowaniu i z zachowaniem komfortu czasowego – wyjaśnia Piotr Siwiec, CEO AIQLabs, do której należy marka „Kupuj Teraz – zapłać później”.

Wygodne rozwiązanie od AIQLabs

Rozwiązanie AIQLabs łączy w sobie dwie korzyści: odroczoną płatność oraz wirtualną kartę płatniczą KUPUJTERAZ. Odroczenie realizacji należności pozwala odsunąć termin płatności za zakupy w wybranych sklepach internetowych nawet do 30 dni.

Usługa nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi prowizjami, a po upływie wyznaczonego czasu całą płatność można dodatkowo rozłożyć na raty. W razie potrzeby można również odroczyć termin płatności o kolejne 30 dni w zamian za 5% wartości transakcji.

KUPUJTERAZ dostępna dla Ciebie

Wirtualna karta KUPUJTERAZ pozwala na odroczenie płatności za zakupy w sklepach stacjonarnych i internetowych aż do 45 dni. Ta usługa również nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami, a samo wydanie i utrzymanie karty jest zupełnie bezpłatne. Aby ubiegać się o kartę, należy wejść na stronę internetową Kupujteraz.pl i wypełnić krótki wniosek. W ciągu pięciu minut karta zasilona kwotą nawet do 5000 zł będzie do dyspozycji klienta.

– Karta KUPUJTERAZ dodatkowo może zostać zintegrowana z innymi płatnościami w telefonie. To klient decyduje, czy płaci teraz, czy 15go dnia każdego miesiąca, a gdy nie chce płacić za całość jednorazowo, rozkładamy płatność na dwanaście rat. Warto wspomnieć, że wirtualna karta płatnicza jest dostępna od ręki, a cały proces wnioskowania odbywa się online bez zbędnych formalności i trwa zaledwie pięć minut – dodaje Piotr Siwiec.

Każdy użytkownik karty KUPUJTERAZ lub odroczonej płatności otrzymuje dostęp do indywidualnego panelu, dzięki któremu może na bieżąco śledzić status swojego zobowiązania, wszelkie wydatki oraz spłaty. W tym miejscu warto także wspomnieć, że do AIQLabs należą popularne brandy rynku pozabankowego: SuperGrosz, Finces i SuperRata.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.