Supergrosz

dodał Tomasz Rafalski
2 komentarze

SuperGrosz pożyczki online

Supergrosz.pl oferuje pożyczki ratalne na dowód osobisty. Klienci, którzy ukończyli 21 rok życia i są obywatelami Polski mogą wnioskować o pożyczkę w kwocie od 1000 zł do 15 000 zł z okresem spłaty od 2 do 48 rat. Pierwsza pożyczka możliwa jest do kwoty maksymalnie 10 000 zł. Dla nowych klientów przy jednorazowej spłacie po 30 dniach pierwsza pożyczka jest zupełnie za darmo. Czyli możesz uzyskać chwilówkę na okres 30 dni bez żadnych dodatkowych kosztów.

[button style='red' url='http://loanmagazine.pl/supergrosz-ratalki']Weź pożyczkę Supergrosz[/button]

Marka bardzo często odnosi się do swoich największych wartości, którymi jest posiadanie w 100% polskiego kapitału. A pożyczki swoje oferuje na terytorium Państwa polskiego.

Supergrosz formalności

Klient po wypełnieniu wniosku zostaje poddany weryfikacji w Biurze Informacji Kredytowej, Biurze Informacji Gospodarczej oraz Rejestrze Dłużników Erif po czym otrzymuje decyzję smsem oraz na adres e-mail. Pieniądze z tytułu pożyczki są wypłacane na konto klienta zaraz po akceptacji danych.

Supergrosz.pl można polecić znajomemu i w momencie kiedy otrzyma on pożyczkę Ty dostaniesz bonus: zniżka 20 zł przy kolejnej pożyczce. Czyli polecając pożyczki możesz jeszcze dodatkowo do tego zarobić.

[button style='red' url=http://loanmagazine.pl/supergrosz-ratalki]Złóż wniosek o pożyczkę Supergrosz[/button]

Jak wziąć pożyczkę Supergrosz

Do podjęcia pożyczki tej marki potrzebujesz jedynie swojego dowodu osobistego, telefonu, konta w banku, a także urządzenia z dostępem do internetu, aby wypełnić wniosek. Najpierw na stronie internetowej marki zaznaczasz interesującą Cię kwotę i czas zobowiązania, a potem uzupełniasz prosty formularz. Oferta przedstawiana jest błyskawicznie po złożeniu wniosku.

Wady i zalety Supergrosz

Do największych zalet należy to, że marka nie ma górnego kryterium wiekowego dla swoich klientów. Oznacza to, że z jej oferty mogą korzystać nawet seniorzy. Marka nie wymaga również potwierdzenia dochodów od pracodawcy. Wszelkie formalności zostały maksymalnie ograniczone, by do minimum skrócić czas oczekiwania na gotówkę.

Do minusów tej oferty należy konieczność potwierdzenia swojej tożsamości przed podjęciem pożyczki. Można tego dokonać na dwa sposoby: poprzez GIRO i wizytę w urzędzie pocztowym lub poprzez system Konto X i danych, którymi logujesz się do bankowości internetowej. Wadą tej oferty jest również wydłużony okres karencji. Po spłacie zobowiązania możesz ubiegać się o kolejną pożyczkę dopiero po upływie 130 dni.

Przykładowe koszty pożyczki Supergrosz

[infobox]Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 74,86% dla całkowitej kwoty pożyczki 4000 PLN, czas obowiązywania umowy 30 miesięcy, spłata w 30 ratach miesięcznych po 254,12 zł każda rata, oprocentowanie zmienne 8% rocznie. Całkowity koszt pożyczki 3 573,46 zł, w tym: prowizja 2 983,67 zł, odsetki 589,79 zł. Całkowita kwota do zapłaty 7 573,46 zł (stan na dzień 04.05.2020 r.). [/infobox]

Supergrosz opinie

Korzystałeś z pożyczki supergorsz? Podziel się swoją opinią na ten temat z innymi użytkownikami sieci za pośrednictwem naszego serwisu. Wszystkie pozytywne, jak również negatywne informacje możesz pozostawić w komentarzach poniżej.

Supergrosz kontakt

Adres e-mail: [email protected]

Telefon kontaktowy: 22 102 15 00

[posts title='poradniki' cat_name='poradniki' order='most_viewed'][/posts]

Podobne wpisy

Zamieść komentarz