Już 17 lutego 2022 roku odbędzie się finałowa Gala Loan Magazine Awards 2022. Będzie to VII edycja najstarszego i najbardziej prestiżowego wydarzenia branży pozabankowej w Polsce. Co nas na nim czeka?

Na początku przyszłego roku odbędzie się VII Gala Loan Magazine Awards. W czasie spotkania po raz kolejny zostaną rozdane wyróżnienia w prestiżowym konkursie Loan Magazine Awards, gdzie nagradzane są produkty, usługi oraz marki, które w przeciągu ostatnich 12 miesięcy szczególnie wyróżniły się na polskim rynku pożyczek pozabankowych.

Loan Magazine Awards 2022 zakłada swoisty powrót do korzeni, które znane są uczestnikom wcześniejszych edycji wydarzenia. Podczas VII edycji tego prestiżowego spotkania zwycięzców w poszczególnych kategoriach konkursu wybiorą bowiem sami przedstawiciele branży finansowania pozabankowego. Dla przykładu eksperci rynku pożyczkowego wskażą m.in. najlepszego Partnera sprzedaży 2021, natomiast przedstawiciele rynku pośrednictwa finansowego Pożyczkę roku 2021.

Loan Magazine Awards 2021 – jak wziąć udział?

Gala Loan Magazine Awards 2022 odbędzie się 17 lutego 2022 r. o godzinie 17:00 w Hotelu ibis Styles we Wrocławiu. Aby wziąć udział w tym niepowtarzalnym wydarzeniu, należy wcześniej zgłosić chęć swojego uczestnictwa. Można tego dokonać poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: [email protected]. W treści należy zamieścić swoje dane oraz nazwę reprezentowanej firmy. Udział w Loan Magazine Awards 2021 jest płatny.

Zarejestruj się na wydarzenie

Agenda spotkania:

17:00 – Uroczyste otwarcie wieczornej Gali LMA 2022 – Kolacja zasiadana

18:15 – ceremonia wręczania statuetek dla zwycięzców w poszczególnych kategoriach (w między czasie rozmowy z przedstawicielami partnerów i sponsorów Gali w postaci krótkich wystąpień)

18:30Recital, gość specjalny  – Stanisław Soyka

18:50 – II część ceremonia wręczania statuetek dla zwycięzców w poszczególnych kategoriach (w między czasie rozmowy z przedstawicielami partnerów i sponsorów Gali w postaci krótkich wystąpień)

20:00 – Aukcja charytatywna (licytacja) z której cały dochód przeznaczymy dla Fundacji Zobacz Mnie

Do wylicytowania dostępne będą gadżety gwiazd sportu i estrady (lista wszystkich zostanie udostępniona uczestnikom na kilka dni przed galą)

21:00 – Część nieoficjalna

Występy muzyczne oraz tzw. Networking Podczas którego zapewniamy dodatkowe atrakcje niespodzianki

24:00 – planowany koniec wydarzenia

Mimo postępującej cyfryzacji również na stopie biznesowej, my niezmiennie opieramy się na spotkaniach twarzą w twarz. To według nas najcenniejsza i najbardziej efektywna formy współpracy. Organizatorzy Loan Magazine Awards opierają się właśnie na takich relacjach. Mamy nadzieję, że pozytywnie wpływa to na otoczenie biznesowe, motywację poszczególnych obszarów działania, a w konsekwencji na rozwój całej branży – podkreśla Rafał Tomkowicz, pomysłodawca i organizator wydarzenia.

Uczestnicy Gali otworzą swoje serca

Tradycyjnie w czasie wydarzenia odbędzie się nie tylko rozdanie nagród dla najlepszych produktów, usług i firm rynku pozabankowego, ale także aukcja charytatywna. To świetna okazja, aby wesprzeć potrzebujących i zdobyć ciekawy gadżet. Każdego roku w czasie aukcji licytowane są m.in. koszulki oraz piłki z autografami gwiazd polskiego sportu. Pozyskane w ten sposób środki zasilają konto Fundacji Zobacz Mnie, która wspiera chore i niepełnosprawne dzieci – dzieci, których nie dostrzega nikt inny. W zeszłym roku podczas aukcji udało się zebrać ponad 77 tys. zł. Czy w tym roku uda się pobić ten rekord?

Zarejestruj się na wydarzenie

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.