Konferencja TRUSTED ID SUMMIT jest adresowana do tych publicznych i prywatnych organizacji, które są zobowiązane do weryfikowania tożsamości klienta.

Jako partner merytoryczny serdecznie zapraszamy na konferencję Trusted ID Summit 2016, która odbędzie się 22 września br. w Warszawie. 

Trusted ID Summit

Celem konferencji jest podjęcie dyskusji na temat aktualnych wyzwań i możliwości związanych z automatyczną weryfikacją tożsamości klientów. Uczestnicy będą mieli możliwość poznania rozwiązań zgodnych z regulacjami eIDAS oraz PSD2, pozwalającymi działać firmie szybciej, wygodniej a zarazem bezpiecznej.

Konferencja jest adresowana do tych publicznych i prywatnych organizacji, które są zobowiązane do weryfikowania tożsamości klienta.

Zapraszamy osoby, które chcą poszerzyć swoją wiedzę w tematyce:
– minimalizacji potencjalnych strat poniesionych w wyniku posługiwania się fałszywą tożsamością przez klientów,
– usprawnienia procesów sprzedaży, we wszystkich dostępnych kanałach sprzedaży (tradycyjnych, online, mobile),
– wykorzystania nowoczesnych rozwiązań jako element innowacyjności firmy.

Program konfernecji

Szczegółowe informacje dotyczące konferencji są dostępne na stronie:

Home

programblok 3

0
Udostępnień
Google+

komentarze 2

  1. Rti
    5 września 2016 at 09:57 — Odpowiedz

    Nie rozumiem jak w XXI wieku można wziąć pożyczkę lub inne zobowiązanie „na kogoś” lub „na czyjś dowód” – kiedy szybkie pożyczki i inne internetowe usługi zrobią coś w kierunku zabezpieczenia swojego interesu? na mnie raz udzielono „fałszywej” pożyczki, wygrałem sprawę bo w prosty sposób dowiodłem, że pieniądze nie zostały przelane na moje konto. Kto na tym stracił? Firma pożyczająca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.