Ocena redakcji

91
9 Ocen
Obsługa klienta 92%
Formalności 92%
akceptowalność 92%
Szybkość 91%
Intuicyjna obsługa strony 90%

Incredit to firma, która udziela zobowiązań finansowych na terenie kilku europejskich krajów. Na polskim rynku cieszy się zaufaniem konsumentów oraz wieloma pochlebnymi opiniami.

Incredit to spółka pochodząca z Łotwy, która w krótkim czasie z powodzeniem rozszerzyła zasięg swojej działalności także na wiele innych krajów. Firma udziela zobowiązań finansowych m.in. na terenie Rosji, Gruzji oraz Czech, a także na rynku polskim, gdzie szybko podbiła serca wielu konsumentów. Incredit cenimy głównie za długi okres kredytowania oraz uczciwość i rzetelność. Firma jest członkiem Związku Firm Pożyczkowych co gwarantuje, że działa zgodnie z literą prawa, a udzielanie przez nią pożyczek odbywa się na jasnych i przejrzystych zasadach.

Incredit - pożyczki przez internet

Weź pożyczkę w Incredit

Dowiedz się więcej o pożyczce w Incredit

Incredit – oferta

Oferta Incredit jest bardzo atrakcyjna zarówno dla nowych, jak i dla stałych klientów. Firma do dyspozycji konsumentów oddaje zobowiązania finansowe w wysokości od 100 do 10 000 zł, które można podjąć nawet w 15 minut! Nowi klienci mogą podjąć zobowiązanie w maksymalnej wysokości 2 000 zł, natomiast klienci powracający mają szansę nawet na 10 000 zł. Spłatę pożyczki można rozłożyć nawet na dwa lata, ponieważ pożyczkodawca umożliwia podjęcie zobowiązania na okres od 61 dni do 24 miesięcy.

Incredit dla swoich nowych klientów przygotował także promocję – darmową pierwszą pożyczkę w maksymalnej wysokości 2 000 zł udzielaną na okres aż 61 dni. Po upłynięciu okresu kredytowania takiego zobowiązania, klient oddaje pożyczkodawcy dokładnie taką samą kwotę, jaką podjął.

Incredit – formalności

Firma udziela swoich zobowiązań osobom w wieku od 20 do 70 lat, które mieszkają i pracują w Polsce. Jej klienci muszą uzyskiwać stałe dochody, posiadać własny rachunek osobisty w banku, a także aktywny numer telefonu. Nowy klient po wypełnieniu formularza rejestracyjnego musi przelać 0,01 zł lub 1 zł na konto pożyczkodawcy w celu dokończenia rejestracji, a następnie wystarczy już tylko oczekiwać na decyzję. Stali klienci podejmują pożyczkę telefonicznie bądź poprzez zalogowanie się na swoje konto użytkownika i wypełnienie wniosku.

Weź pożyczkę w Incredit

Incredit – opinie

Firma na polskim rynku cieszy się nieposzlakowaną opinią uczciwego pożyczkodawcy. Klienci, podejmujący zobowiązanie w Incredit, doceniają przede wszystkim długi okres spłaty pożyczki, a także możliwość całkowitego dostosowania zobowiązania do swojej sytuacji finansowej poprzez odpowiednie dopasowanie kwoty i okresu spłaty.

Incredit - opinie o pożyczkach

2
Udostępnień
Google+

komentarzy 6

 1. Monika Moniak
  12 października 2016 at 18:54 — Odpowiedz

  Czy moge pozyczyc z 2000 zl

 2. mariusz
  23 lutego 2017 at 19:16 — Odpowiedz

  Wczoraj składałem wniosek o pożyczkę w incredit. rano pozytywna decyzja i od razu przelew na koncie. Polecam

 3. Minister
  27 lutego 2017 at 20:13 — Odpowiedz

  szybciej się nie da! incredit rządzi!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *