Ocena redakcji

9.4
1 Ocen
Akceptowalność 9.5
Wygoda 9.3
Formalności 9.5

Monedo Pay to wspaniałe narzędzie, które może uczynić zakupy online jeszcze łatwiejszymi i przyjemniejszymi dla użytkowników.

Coraz większa grupa Polaków swoje codzienne sprawunki robi w internecie. Sieć jest doskonałym rozwiązaniem na szybkie i komfortowe zakupy, które kurier dostarczy wprost pod drzwi naszego mieszkania. W zakupach online może nas wspomóc nowoczesne narzędzie – Monedo Pay.

Zobacz jak to działa

Niestety zapłata za towary nabyte przez internet rzadko kiedy bywa prosta – często wymaga bowiem przejścia ze strony e-sklepu na stronę naszego banku i ponowienia uciążliwej procedury logowania. Czy istnieje szybszy i prostszy sposób zapłaty za kupione towary? Monedo Pay to nowoczesne narzędzie, które pozwoli nam skutecznie ulepszyć procedurę płacenia za zakupy w internecie.

Monedo Pay – jak to działa?

Dzięki własnej Wirtualnej Karcie Płatniczej płacisz online szybko i bezpiecznie. Rejestracja w Monedo Pay wymaga jedynie podania kilku podstawowych informacji i trwa zaledwie kilka minut. W ten sposób możemy otworzyć kontro typu Standard bądź Premium, a po przesłaniu dokumentu potwierdzającego tożsamość także konto Elite. Dzięki Monedo Pay możesz wygodnie dysponować swoimi wirtualnymi kartami, zasilać je oraz dokonywać transakcji online. Taki elektroniczny portfel może całkowicie odmienić codzienne dokonywanie płatności za zakupy w internecie i sprawić, że cały ten proces stanie się szybki i przyjemny. Jednak Wirtualna Karta Płatnicza pozwala nie tylko usprawnić płatności sieciowe, lecz także znacząco ograniczyć ryzyko oszustwa.

Elektroniczny portfel zawsze przy Tobie

Korzystanie z Monedo Pay staje się jeszcze prostsze dla posiadaczy Przedpłaconej Karty MasterCard, którą można otrzymać zupełnie bezpłatnie. W ten sposób zyskujemy niepowtarzalną możliwość używania elastycznego systemu płatności w każdym miejscu i o każdej porze, np. płacąc za kolację w restauracji czy wypłacając pieniądze z bankomatów na całym świecie. Największą korzyścią płynącą z posiadania Przedpłaconej Karty MasterCard jest jednak możliwość dysponowania wyłącznie tymi środkami, którymi została ona zasilona. W ten sposób całkowicie maksymalizujemy swoje bezpieczeństwo w przypadku kradzieży czy nieuczciwych transakcji.
wirtualna karta płatnicza Monedo

Pożyczki online

97%

Ferratum Bank oferuje pożyczki na krótko i długo, a także – za pośrednictwem Ekspres Kasa, mikropożyczki w kwocie do 2000 zł na 15, 30 lub 60 dni.
94%

HomeKredyt proponuje pożyczki ratalne rzędu do 10 000 zł. Pożyczkodawca wydaje decyzję kredytową nawet po godzinie od złożenia wniosku online.
94%

Mikrokasa na polskim rynku obecna jest już od 2006 r. To marka z niezwykle bogatą ofertą zobowiązań finansowych. Umożliwia pozyskanie niewielkiego zastrzyku gotówki na najpilniejsze wydatki, a także zapewnia dostęp do dużej sumy w ramach pożyczki ratalnej. Ponadto umożliwia także konsolidację zobowiązań podjętych w instytucjach bankowych i pozabankowych. Dzięki temu …
92%

Kredito24 może pożyczyć od 300 do 3000 zł. Pożyczka może być udzielona na maksymalnie 30 dni, a firma daje możliwość jej przedłużenia o 7, 15 lub 30 dni.
92%

Pożyczkomat proponuje nowym klientom do 1500 zł na 31 dni. Wraz z kolejnymi pożyczkami, maksymalna kwota rośnie do nawet 4000 zł. Firma udziela tez pożyczk ratalnych.

1
Udostępnień
Google+

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *