Netcredit w gronie partnerów Loan Magazine

dodał Sylwia Stwora
0 komentarzy

Netcredit wywodzi się z Łotwy, a swoją działalność w Polsce uruchomił w 2011 roku. Na naszym rynku pozabankowym spółka jest też operatorem marki Incredit, oferującej pożyczki na raty. Netcredit należy do czołowych pożyczkodawców w naszym kraju, a uzyskany certyfikat “Odpowiedzialny Pożyczkodawca” z pewnością pozwoli utrzymać dobrą pozycję i zyskać nowych klientów, który szukają rzetelnych i wiarygodnych firm pożyczkowych.

Pierwsza pożyczka za darmo

W Netcredit znajdziemy pożyczki online opiewające na minimum 150 zł, a kończące się na 4000 zł. Okres spłaty wynosi od 1 do 30 dni. Przy pierwszej pożyczce obowiązuje limit wnioskowania o nie więcej niż 1500 zł. Jednak zobowiązanie nie jest obarczone dodatkowymi kosztami prowizji, co oznacza, że oddajemy dokładnie taką kwotę, jaką pożyczyliśmy. W przypadku problemów ze spłatą należności, można przedłużyć pożyczkę o 7, 14 lub 30 dni. Terminowa spłata otwiera nam drogę do wyższych kwot oraz rabatów na kolejne zobowiązania.

Netcredit i rabaty

Nowy partner Loan Magazine opracował dla swoich klientów program lojalnościowy, który pozwala zyskać od 5 do nawet 50 proc. zniżki na pożyczkę. Wysokość rabatu uzależniona jest od liczby spłaconych zobowiązań. Członkiem Programu Lojalnościowego NetCredit zostaje się przy drugiej pożyczce, jeśli spłaciliśmy poprzednie zobowiązanie na czas i trwało one minimum 14 dni (nie wliczając przedłużeń). Najwyższa zniżka jest dostępna przy 10 i kolejnej pożyczce. Ponadto, osoba, która będzie wnioskować o dodatkową gotówkę w dzień przed swoimi urodzinami, w dniu urodzin lub dzień po nich, otrzyma 30 proc. rabatu.

Kto może pożyczać od Netcredit?

Klientem Netcredit może zostać każdy, kto ukończył 20 lat, ale ma nie więcej niż 70 lat, na stałe mieszka i pracuje w Polsce, nie ma opóźnień w spłacie pożyczek (obecnych oraz już spłaconych), a także posiada stałe dochody, telefon komórkowy oraz konto osobiste w polskim banku.

WWW

Podobne wpisy

Zamieść komentarz