Nominacje LMA 2023 w kategoriach Kryształ Jakości oraz Partner Sprzedaży

dodał Rafał Tomkowicz
0 komentarzy

Notice: Funkcja do_shortcode_tag została wywołana nieprawidłowo. Próbowano parsować shortcode bez poprawnego wywołania zwrotnego: button Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 4.3.0.) in /wp-includes/functions.php on line 6078

Loan Magazine Awards to najważniejsze wydarzenie polskiej branży pożyczkowej i zarazem VIII edycja prestiżowej Gali, która każdego roku gromadzi setki gości i szereg doświadczonych ekspertów chcących dzielić się swoją wiedzą z innymi. To także wyjątkowy moment, w którym branża pozabankowa może przyjrzeć się swojej działalności z dystansem i stwierdzić, które rozwiązania sprawdziły się najlepiej w perspektywie ostatnich 12 miesięcy.

Jak co roku, podczas wydarzenia Loan Magazine Awards, przedstawiciele firm zarządzania wierzytelnościami wybierają w swoim głosowaniu i przyznają specjalne wyróżnienia w kategorii “Kryształy Jakości Loan Magazine Awards”.

Spośród zakwalifikowanych do głosowania 23 instytucji pożyczkowych, nominacje z najwyższą punktacją otrzymało 5 firm.

Nominacje do Kryształów Jakości Loan Magazine Awards 2023

Aasa Polska

Kuki

NetCredit

Smartney

Wonga

Trzy zwycięskie instytucje poznamy 09 lutego 2023 roku podczas Gali Finałowej Loan Magazine Awards 2023, która odbędzie się we Wrocławiu.

Nominacje w kategorii “Partner Sprzedaży Loan Magazine Awards 2023”

Same Instytucje Pożyczkowe natomiast decydują o nominacjach oraz zwycięzcy w kategorii Partner Sprzedaży Loan Magazine Awards 2023.

W wyniku ich głosowania nominowani w tej kategorii to:

Finelf

Fines

Helikon

Loando

SP Bankier

Wszystkich zwycięzców poznamy 09 lutego 2023 roku podczas Gali Finałowej Loan Magazine Awards 2023, która odbędzie się we Wrocławiu.

[button style='black' url='http://loanmagazine.pl/awards/']Więcej o wydarzeniu [/button]

Oficjalni partnerzy

Podobne wpisy

Zamieść komentarz