FinTech LeaseLink wprowadza kolejny innowacyjny produkt na polski rynek e-commerce. Odroczona płatność umożliwia dokonywanie zakupów nawet wtedy, gdy firmowe konto świeci pustkami. To rozwiązanie, które może całkowicie zrewolucjonizować rynek zakupów online dla przedsiębiorców.

Kupujesz teraz, płacisz za miesiąc

Na polskim rynku usługa odroczonej płatności cieszy się dużym powodzeniem wśród klientów indywidualnych. Polscy konsumenci chętnie korzystają z tego rozwiązania, ponieważ umożliwia im szybkie zamówienie towaru do domu i sprawdzenie jego jakości w rzeczywistości.

Dla przedsiębiorców odroczona płatność może okazać się jeszcze bardziej przydatna. Usługa ta może bowiem ułatwić prowadzenie bieżącej działalności firmy oraz przyspieszyć realizacje zleceń dla klientów. Często przedsiębiorcy potrzebują w tym celu określonych materiałów, towarów czy urządzeń, których nie są w stanie zakupić ze względu na brak funduszy. Tego typu przestoje mogą prowadzić do poważnych strat, a nawet do podkopania całej sytuacji finansowej przedsiębiorstwa. Usługa odroczonej płatności wprowadzona przez LeaseLink umożliwi polskim przedsiębiorcom płynne prowadzenie biznesu nawet wtedy, gdy chwilowo zabraknie im dodatkowych środków na inwestycje.

Odroczona płatność w praktyce

Z odroczonej płatności można skorzystać w przypadku zakupów w kwocie do 5000 zł netto we wszystkich sklepach internetowych dla firm (B2B) współpracujących z marką LeaseLink. Oferta dostępna jest całodobowo. Marka rozumie, że potrzeba nagłego finansowania może wystąpić zawsze, dlatego swoje usługi oferuje przez siedem dni w tygodniu.

Do skorzystania z odroczonej płatności nie są potrzebne żadne dokumenty czy wnioski. Cały proces realizacji usługi odbywa się całkowicie online i trwa zaledwie kilka minut. Klient potwierdza swoją wiarygodność jedynie poprzez przelew 1 zł i otrzymuje zakupiony w towar dokładnie w tym samym czasie, jak przy płatności przelewem.

Kompleksowa oferta

LeaseLink to znany FinTech, który specjalizuje się w finansowaniu zakupów firm z sektora MŚP. Współpracuje z sieciami stacjonarnymi oraz blisko 3 tysiącami sklepów internetowych, wśród których znajdują się liderzy rynku e-commerce (np. Allegro, RTV EURO AGD, MediaMarkt). Z pomocą leaselinka można kupić towar niemal każdej branży – począwszy od elektroniki, aż po narzędzia budowlane.

Dotychczas LeaseLink oferował m.in. możliwość rozłożenia na raty zakupów dla firmy oraz leasing. Obecnie marka poszerzyła swoją ofertę o usługę odroczonej płatności. W ten sposób uzupełniła swoją ofertę usług finansowych, tworząc kompleksowy zestaw produktów zaspokajających wszelkie finansowe potrzeby polskich przedsiębiorców w sektorze e-commerce.

Technologiczne Rozwiązanie Roku FINTECH 2017

Marka LeaseLink jest również zdobywcą nagrody w trzeciej edycji prestiżowego plebiscytu Loan Magazine Awards 2017.  8 lutego 2018 roku zdobyła tytuł Technologiczne Rozwiązanie Roku FINTECH 2017. O zwycięstwie tej marki zadecydowała Kapituła Konkursowa, złożona ze specjalistów branży finansowej w Polsce. O tytuł najlepszego technologicznego rozwiązania roku 2017 rywalizowały marki: LeaseLink, Finiata, Kredytmarket.com, Kreditech i Creamfinance.

 

 

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.