LoanMe to marka rozpoznawana na polskim rynku pozabankowym głównie za sprawą uroczej reklamy z surykatkami. To właśnie za nią firma była nominowana do prestiżowej nagrody plebiscytu Loan Magazine Awards 2018 w kategorii Reklama Roku. Pożyczkodawcę na rynku wyróżnia również kompleksowa, przejrzysta oferta oraz przyjazne podejście do konsumenta. Tegoroczny konkurs LoanMe, w którym można było wygrać spłatę pożyczki, to kolejny ukłon w stronę klientów marki.

LoanMe to marka, która często angażuje się w akcje charytatywne, m.in. w zbiórkę pieniędzy na leczenie chorych dzieci oraz w zbiórkę pieniędzy na rzecz bezdomnych zwierząt. Tym razem firma kolejny raz wyciągnęła pomocną dłoń do swoich klientów, umożliwiając im udział w konkursie, w którym do wygrania była spłata pożyczki.

Świąteczna Opowieść

I edycja konkursu odbyła się na przełomie 2017 i 2018 roku. Łącznie otrzymano ponad 250 zgłoszeń, spośród których Kapituła Jury zgodnie wybrała trójkę zwycięzców. Aby wziąć udział w konkursie, klient musiał opowiedzieć o tym, w jaki sposób dodatkowa gotówka przyczyniła się do realizacji jego marzeń.

Historie zwycięzców I edycji konkursu pokazują, że każdy może się znaleźć w trudnej sytuacji, a skorzystanie z produktu kredytowego nie jest złem koniecznym, lecz często ostatnią deską ratunku lub sposobem na spełnienie marzeń bliskich. Laureaci nie kryli wzruszeń, gdy dowiedzieli się, że konieczność spłaty pożyczki została anulowana. Troje zwycięzców – Pan Emil z Zabrza, Pani Halina ze Szczecinka oraz Pani Magdalena z Rawicza, zdecydowało się na występ przed kamerą telewizji firmowej – LM News. Zwycięzcy II edycji konkursu wkrótce także przedstawią swoją historię przed kamerami.

Samotna matka, która poświęciła się dla córek

Pani Magdalena z Rawicza od kilkunastu lat wychowuje córki samotnie. Mieszkają w małym mieszkaniu usytuowanym na parterze starego budynku. Wypłata kobiety ledwo starcza na opłatę rachunków. Ojciec bohaterki początkowo pomagał wyżywić rodzinę, jednak zmarł kilka lat temu, a Pani Magdalena znów pozostała sama. Mimo trudnej sytuacji, postanowiła spełnić marzenie młodszej córki.

 

Zapomniany wujek

Wzruszającą, pełną poświęcenia historię opowiedziała Pani Halina ze Szczecinka, która skorzystała z oferty LoanMe, aby pochować swojego wuja. Według opisu bohaterki – zmarły był osobą bardzo pogodną i otwartą, niewątpliwie łączyła ich bardzo bliska relacja. Został na starość oddany do domu opieki, mimo dobrego stanu zdrowia. Odwiedzała go tylko Pani Halina.

 

Pierścionek na urodziny

Pan Emil z Zabrza wziął pożyczkę, aby spełnić marzenie swojej ukochanej, która wymarzyła sobie pierścionek… z rubinem! Skuszony początkowo niską ceną wywieszoną na wystawie, bardzo się rozczarował, gdy wartość przedmiotu przy kasie okazała się ponad dwukrotnie wyższa.

 

Nagrania historii zwycięzców II edycji właśnie ruszyły! Efekty zostaną opublikowane w marcu na kanałach społecznościowych oraz stronie internetowej marki LoanMe.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.