"Środki na realizację pomysłów, marzeń, potrzeb" z takim hasłem na rynku pożyczek na raty pojawiła się nowa marka Monedo Now.

Było Zaimo, jest Monedo Now

Monedo Now jest tak naprawdę przebrandowionym Zaimo.pl, co oznacza, że oprócz nazwy i adresu WWW, w zasadzie nie mamy do czynienia z radykalnymi zmianami. Nowa marka będąca częścia spółki Kreditech nadal specjalizuje się w pożyczkach ratalnych. Możemy wnioskować o minimum 1500 zł. Najwięcej Monedo Now pożyczy nam 10 000 zł. W przeciwieństwie do innych firm pożyczkowych, marka nie daje nam wyboru okresu spłaty. Wybieramy wysokość raty, jaką jesteśmy w stanie płacić co miesiąc i na tej podstawie dopiero firma wkazuje nam odpowiedni dla nas czas na uregulowanie zobowiązania. Najmniej rata może wynosić 25 zł. Natomiast maksymalna wysokość comiesięcznej wpłaty nie może przekroczyć 3 333 zł. Po wpisaniu kwoty, zostaniemy przeniesieni do wniosku. Dopiero po przesłaniu formularza, zostanie dla nas przygotowana indywidualna oferta, z której dowiemy się m.in. przez jaki czas będziemy musieli spłacać pożyczkę na raty.

Monedo Now – jak to działa?

Aby skorzystać z oferty Monedo Now, trzeba być osobą pełnoletnią, obywatelem Polski posiadającym ważny dowód tożsamości i aktywne konto bankowe. Potrzebny będzie też adres e-mail i numer telefonu komórkowego. Wybieramy kwotę, którą potrzebujemy i kwotę, którą możemy spłacać w miesięcznych ratach. Naciskamy „Otrzymaj swoją osobistą ofertę” i przechodzimy kolejne kroki, które prowadzą do złożenia wniosku o pożyczkę. Po wypełnieniu zgłoszenia, otrzymamy informację, czy nasz wniosek został zatwierdzony oraz propozycję, która nie jest wiążąca. W każdej chwili możemy się wycofać lub zmienić wniosek. Jeśli propozycja będzie nam odpowiadać, podpisujemy się online i czekamy na wypłatę pieniędzy. Monedo Now zapewnia, że środki pojawią się na naszym koncie nawet w około 30 sekund. Czas oczekiwania nie powinien być dłuższy niż 5 minut.

0
Udostępnień
Google+

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.