Potrzebujesz pieniędzy na własną działalność? Pożyczka dla firm od Aasa to zobowiązanie, o które możesz się ubiegać nawet w 1 dniu prowadzenia działalności.

Potrzebujesz pieniędzy na rozkręcenie własnej działalności? Pożyczka dla firm od Aasa to produkt finansowy doskonale dostosowany do Twoich potrzeb. Możesz się o niego ubiegać nawet w pierwszym dniu prowadzenia działalności.

Pożyczka dla biznesu AASAAasa jest częścią skandynawskiej grupy finansowej Aasa Global, która już od 2010 roku odnosi sukcesy na rynku pożyczek pozabankowych. W Polsce Aasa wystartowała w 2012 roku, swoją działalność skupiając głównie na udzielaniu szybkich pożyczek przez Internet.

Pożyczka dla firm od Aasa – oferta

Pożyczka dla firm od Aasa to zobowiązanie finansowe udzielane niezależnie od czasu prowadzenia działalności, a zatem jego podjęcie jest możliwe już od pierwszego dnia po założeniu własnej firmy. Można w ten sposób uzyskać od 1 000 do 10 000 zł na rozwój swojego biznesu, dzięki czemu nasza firma może nabrać rozpędu już w niewielkim czasie po jej założeniu. Pożyczka dla firm od Aasa cechuje się także atrakcyjnym kosztem, który nie nadwyręży niepotrzebnie budżetu początkującego przedsiębiorcy. Dla przykładu: zaciągając zobowiązanie w kwocie 5 000 zł na okres 24 miesięcy będziemy płacić niewielkie raty w wysokości jedynie 315 zł. W ten sposób całkowita kwota do zapłaty wyniesie 7 560 zł.

Jak podjąć zobowiązanie?

Pożyczkę w Aasa charakteryzuje ograniczona do minimum ilość formalności – jest to duża zaleta w porównaniu z bankowym wymogiem przygotowania dużej liczby odpowiednich dokumentów. Do wypełnienia wniosku wystarczy ważny dowód osobisty. Ofertę Aasy od zobowiązania w banku odróżnia także szybka decyzja odnośnie przyznania pożyczki. Uzyskujemy ją już po kilku chwilach od złożenia wniosku na stronie internetowej.

Więcej informacji znajdziecie na www.aasadlabiznesu.pl.

1
Udostępnień
Google+

komentarze 4

  1. KarolK
    14 marca 2017 at 15:23 — Odpowiedz

    Wsparcie finansowe dla przedsiębiorców to coś na co czekałem długo. Bardzo dobry pomysł. Skorzystałem z oferty „Aasa dla biznesu” i jestem zadowolony ze współpracy.

  2. Marcus
    14 stycznia 2019 at 23:04 — Odpowiedz

    Gdyby jeszcze ta pożyczka dla firm miała zdecydowanie większą przyznawalność wtedy byłoby super.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *