Smartpozyczka.pl rozdaje nagrody w wiosennym konkursie

dodał Tomasz Rafalski
0 komentarzy

Majówka zbliża się wielkimi krokami, a większość osób zaplanowała już atrakcje specjalnie na ten długi weekend. Jak je sfinansować? Jeśli masz w planach wzięcie pożyczki to lepiej nie odkładaj tego na później! Smartpozyczka.pl przygotowała bowiem specjalną promocję, dzięki której masz szansę wygrać tablet SONY XPERIA Z4.

Weź pożyczkę – wygraj tablet

Pierwsza pożyczka w Smartpozyczka.pl do 1000 zł jest pożyczką darmową, a zatem nie tylko oddajemy dokładnie taką samą kwotę, jaką pożyczyliśmy, lecz także mamy szansę zgarnąć atrakcyjne nagrody. Każdy nowy klient, który w okresie od 20.04 do 20.05 podejmie zobowiązanie  w firmie Smartpozyczka.pl może zostać szczęśliwym posiadaczem nowoczesnego tabletu SONY XPERIA Z4 lub popularnego gadżetu – kijka do robienia selfie.

Jak wygrać konkurs Smartpozyczka.pl

Każdy nowy klient, który w okresie trwania konkursu podejmie pożyczkę, będzie miał okazję wziąć udział w wiosennym konkursie – wystarczy, że przy składaniu wniosku wypełni zgłoszenie i rozwiąże zadanie konkursowe. Polega ono na odpowiedzi na pytanie: „Jak spędzimy majowy weekend mając w portfelu 3 tys. zł?” Na autorów najciekawszych wypowiedzi czeka tablet SONY XPERIA Z4 o wartości 2 800 zł oraz nagrody pocieszenia w postaci 3 selfie sticków o wartości 100 zł każdy.

 

konkurs smart pożyczka

Podobne wpisy

Zamieść komentarz