Ocena redakcji

82
4 Ocen
Obsługa klienta 80%
Formalności 81%
Akceptowalność 88%
Szybkość 85%
Intuicyjna obsługa strony 80%

W kredytOK możemy uzyskać pożyczkę przez internet, pożyczkę w oddziale jak również pożyczkę przez telefon

Pożyczki pod marką kredytOK udziela firma Capital Service, która działa od 1999 roku i posiada ustabilizowaną pozycję na polskim rynku finansowym. KredytOK jest także członkiem Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Fakt ten sprawia, że spółka musi posługiwać się kodeksem etyki opracowanym właśnie przez ZPF, co uwiarygadnia ją jako zaufanego partnera na rynku pożyczek pozabankowych.

KredytOK logo

Zobacz ofertę KredytOK

W kredytOK możemy uzyskać pożyczkę ratalną przez telefon z wypłatą na konto. Firma świadczy także usługi z zakresu ubezpieczeń. Obejmują one m.in. pakiety medyczne oraz świadczenia ochrony życia i zdrowia.

Pożyczki w KredytOK

KredytOK to świetne rozwiązanie, jeżeli potrzebujesz szybkiej pożyczki w wysokości od 1000 do 7000 zł na okres 4 miesięcy.

Marka udziela pożyczek na raty, o które wnioskuje się przez telefon. Pieniądze natomiast trafiają na konto pożyczkodawcy przelewem na konto, czekiem GIRO do odebrania na poczcie lub są dowożone do klienta przez mobilnego doradcę.

KredytOK charakteryzuje się szybką decyzją o przyznaniu zobowiązania – otrzymujesz ją już w kilka minut. To idealne rozwiązanie dla tych osób, które potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki na nieprzewidziane wydatki.

Jak wziąć pożyczkę KredytOK

Ubieganie się o pożyczkę ratalną KredytOK to proces niezwykle prosty i intuicyjny. W tym celu należy odbyć krótką rozmowę telefoniczną z przedstawicielem marki, wskazując m.in. interesującą Cię kwotę i podając swoje dane osobowe. Pożyczka tej marki to zobowiązanie przeznaczone dla klientów w wieku od 21 do 82 lat.

kredytok formalnosci

Wady i zalety KredytOK

Największą zaletą zobowiązań tej marki jest ich szeroka dostępność. Wniosek o pożyczkę można bowiem złożyć z dowolnego miejsca. Potrzebujemy do tego wyłącznie własnego telefonu. W dodatku po spłacie 3 rat klient otrzymuje również możliwość podjęcia kolejnej pożyczki.

Dla niektórych konsumentów wadą będzie fakt, że pożyczkodawca nie zapewnił możliwości złożenia wniosku poprzez swoją stronę internetową. Kolejnym drobnym minusem jest to, że biuro obsługi klienta nie pracuje w niedziele.

Przykładowe koszty pożyczki KredytOK

Maksymalna rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 77.34 % . Podana wartość odnosi się do przykładowej pożyczki 2000,00 zł udzielonej na okres 4 miesięcy. PROWIZJA ZA UDZIELENIE POZYCZKI: 0,00 zł, PROWIZJA OPERACYJNA: 333,71 zł, ODSETKI: 61,47 zł, CAŁKOWITA KWOTA DO ZAPŁATY: 2395,18 zł, RRSO: 77.34 %, pierwsza RATA 196,14 zł, Ilość rat 4. (stan na dzień 01.04.2020r.)

KredytOK opinie

W internecie możemy znaleźć dużo opinii odnośnie działalności i pożyczek marki KredytOK. Dzieje się tak dlatego, że firma udziela wygodnych pożyczek na raty, a użytkownicy bardzo lubią wymieniać się pozytywnymi i negatywnymi opiniami na temat poszczególnych marek, z usług których korzystają.

pozostałe pożyczki przez internet

85%

Wandoo to pożyczkodawca, który działa na polskim rynku i udziela swoim klientom zobowiązań w kwocie nawet 5000 zł.
91%

Finan to marka, która udziela ratalnych pożyczek pozabankowych. Dzięki obsłudze domowej jej klienci mogą cieszyć się dużą wygodą podejmowanego zobowiązania.
84%

POLOżyczka to marka, która udziela krótkoterminowych zobowiązań finansowych wszystkim Polakom, którzy nagle potrzebują gotówki.
84%

Serwis sianopomoc opiniuje SMS Kredyt udzielając za jego pośrednictwem pożyczek. To sprawia, ze jest bezpieczny a co najważniejsze działa uczciwie

Potrzebujesz szybkiego źródła dodatkowej gotówki, jednak chwilowo uziemiony jesteś w domu? Sprawdź, które firmy mają w ofercie pożyczki z obsługą domową!

Lombi.com to spółka technologiczna, umożliwiająca pozyskanie przez klienta szybkiej gotówki. Pieniądze są przyznawane w zamian za oferowany przez niego przedmiot (z opcją bezzwrotną) i dostarczane wprost do domu. Lombi.com – Oferta Lombi.com umożliwia pozyskanie gotówki w dowolnej kwocie i na dowolne wydatki za pośrednictwem platformy sprzedażowej. Usługa nie zawiera żadnego …

KredytOK kontakt

Adres e-mail: [email protected]

Telefon kontaktowy: 601 500 500

0
Udostępnień
Google+

komentarze 4

 1. Michał Marszałek
  28 sierpnia 2017 at 10:14 — Odpowiedz

  super firma – wysokie kwoty dają od ręki przy dobrej historii spłat!!!!!!

 2. Wujek
  31 sierpnia 2017 at 12:39 — Odpowiedz

  Polecam! Dostałem u nich pożyczkę 2500 na miesiąc ZA DARMO. W Oddziale w Nowym Sączu mówili że teraz jest nowa promocja i akurat udało mi się załapać. EKSTRA

 3. Andrzej
  15 września 2017 at 12:29 — Odpowiedz

  Wziąłem pożyczkę 1000 zł bez żadnych kosztów, chociaż miałem ofertę na 3000 zł w Kredyt OK i ponad 20000zł w bankach z którymi współpracują. Spłaciłem ją po miesiącu i rzeczywiście było bez kosztów. Podobno to jakaś nowa promocja, jak dla mnie super. Polecam oddział w Nowym Sączu

 4. michal baczek
  22 września 2017 at 14:19 — Odpowiedz

  Biore 3000zł i mam miesiac za darmo a potem spłacam w malych ratach – super

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *