KredytOK czyli pieniądze na raty

dodał Tomasz Rafalski
4 komentarze
kredytok screen ze strony głównej

Pożyczki pod marką kredytOK udziela firma Capital Service, która działa od 1999 roku i posiada ustabilizowaną pozycję na polskim rynku finansowym. KredytOK jest także członkiem Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Fakt ten sprawia, że spółka musi posługiwać się kodeksem etyki opracowanym właśnie przez ZPF, co uwiarygadnia ją jako zaufanego partnera na rynku pożyczek pozabankowych.

KredytOK logo

[button style='green' url='' icon='iconic-cursor']Zobacz ofertę KredytOK[/button]

W kredytOK możemy uzyskać pożyczkę ratalną przez telefon z wypłatą na konto. Firma świadczy także usługi z zakresu ubezpieczeń. Obejmują one m.in. pakiety medyczne oraz świadczenia ochrony życia i zdrowia.

Pożyczki w KredytOK

[infobox]KredytOK to świetne rozwiązanie, jeżeli potrzebujesz szybkiej pożyczki w wysokości od 1000 do 7000 zł na okres 4 miesięcy.[/infobox]

Marka udziela pożyczek na raty, o które wnioskuje się przez telefon. Pieniądze natomiast trafiają na konto pożyczkodawcy przelewem na konto, czekiem GIRO do odebrania na poczcie lub są dowożone do klienta przez mobilnego doradcę.

KredytOK charakteryzuje się szybką decyzją o przyznaniu zobowiązania – otrzymujesz ją już w kilka minut. To idealne rozwiązanie dla tych osób, które potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki na nieprzewidziane wydatki.

Jak wziąć pożyczkę KredytOK

Ubieganie się o pożyczkę ratalną KredytOK to proces niezwykle prosty i intuicyjny. W tym celu należy odbyć krótką rozmowę telefoniczną z przedstawicielem marki, wskazując m.in. interesującą Cię kwotę i podając swoje dane osobowe. Pożyczka tej marki to zobowiązanie przeznaczone dla klientów w wieku od 21 do 82 lat.

kredytok formalnosci

Wady i zalety KredytOK

Największą zaletą zobowiązań tej marki jest ich szeroka dostępność. Wniosek o pożyczkę można bowiem złożyć z dowolnego miejsca. Potrzebujemy do tego wyłącznie własnego telefonu. W dodatku po spłacie 3 rat klient otrzymuje również możliwość podjęcia kolejnej pożyczki.

Dla niektórych konsumentów wadą będzie fakt, że pożyczkodawca nie zapewnił możliwości złożenia wniosku poprzez swoją stronę internetową. Kolejnym drobnym minusem jest to, że biuro obsługi klienta nie pracuje w niedziele.

Przykładowe koszty pożyczki KredytOK

[infobox]Maksymalna rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 77.34 % . Podana wartość odnosi się do przykładowej pożyczki 2000,00 zł udzielonej na okres 4 miesięcy. PROWIZJA ZA UDZIELENIE POZYCZKI: 0,00 zł, PROWIZJA OPERACYJNA: 333,71 zł, ODSETKI: 61,47 zł, CAŁKOWITA KWOTA DO ZAPŁATY: 2395,18 zł, RRSO: 77.34 %, pierwsza RATA 196,14 zł, Ilość rat 4. (stan na dzień 01.04.2020r.)[/infobox]

KredytOK opinie

W internecie możemy znaleźć dużo opinii odnośnie działalności i pożyczek marki KredytOK. Dzieje się tak dlatego, że firma udziela wygodnych pożyczek na raty, a użytkownicy bardzo lubią wymieniać się pozytywnymi i negatywnymi opiniami na temat poszczególnych marek, z usług których korzystają.

[posts title='pozostałe pożyczki przez internet' cat_name='pożyczki' order='most_viewed'][/posts]

KredytOK kontakt

Adres e-mail: [email protected]

Telefon kontaktowy: 601 500 500

Podobne wpisy

4 komentarze

Michał Marszałek 28 sierpnia 2017 - 10:14

super firma – wysokie kwoty dają od ręki przy dobrej historii spłat!!!!!!

Odpowiedz
Wujek 31 sierpnia 2017 - 12:39

Polecam! Dostałem u nich pożyczkę 2500 na miesiąc ZA DARMO. W Oddziale w Nowym Sączu mówili że teraz jest nowa promocja i akurat udało mi się załapać. EKSTRA

Odpowiedz
Andrzej 15 września 2017 - 12:29

Wziąłem pożyczkę 1000 zł bez żadnych kosztów, chociaż miałem ofertę na 3000 zł w Kredyt OK i ponad 20000zł w bankach z którymi współpracują. Spłaciłem ją po miesiącu i rzeczywiście było bez kosztów. Podobno to jakaś nowa promocja, jak dla mnie super. Polecam oddział w Nowym Sączu

Odpowiedz
michal baczek 22 września 2017 - 14:19

Biore 3000zł i mam miesiac za darmo a potem spłacam w malych ratach – super

Odpowiedz

Zamieść komentarz