KredytOK czyli pieniądze na raty

dodał Tomasz Rafalski
4 komentarze

Pożyczki pod marką KredytOK udziela firma Capital Service S.A., która działa od 1999 roku i posiada ustabilizowaną pozycję na polskim rynku fintech.

Capital Service S.A. jest Małą Instytucją Płatniczą nadzorowaną przez Komisję Nadzoru Finansowego, wpisaną do Rejestru Usług Płatniczych pod numerem MIP 140/2022 oraz Instytucją Pożyczkową wpisaną do Rejestru Instytucji Pożyczkowych pod numerem RIP 000123.

Spółka stale koncentruje się na potrzebach i wymaganiach Klientów, optymalizując procesy sprzedaży i obsługi w celu ciągłego podnoszenia konkurencyjności świadczonych usług. Jako Członek ZPF Capital Service S.A. stosuje Zasady Dobrych Praktyk, upowszechniając ich treść wśród Klientów i Kontrahentów, co tylko pokazuje jak ceniona jest najwyższa jakość usług.

Pożyczki KredytOK

W ofercie Capital Service S.A. znajdują się pożyczki do kwoty 10 000 zł  a wkrótce 12 000 zł na okres do 36 miesięcy, których Spółka udziela pod własnym brandem KredytOK.

Największą zaletą pożyczek tej marki jest ich szeroka dostępność. Wniosek o pożyczkę można bowiem złożyć z dowolnego miejsca poprzez stronę www Spółki lub Infolinię, a pieniądze otrzymać nawet tego samego dnia.

To idealne rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki na te planowane i zupełnie nieprzewidziane wydatki.

KredytOK – jak wziąć pożyczkę

Wnioskowanie o pożyczkę KredytOK jest niezwykle proste. Wystarczy wejść na stronę internetową www.kredytok.pl, wypełnić bardzo krótki wniosek a kolejno wybrać ofertę, zawrzeć umowę i gotowe. Zajmuje to tylko kilka minut.

Ponadto istnieje możliwość uzyskania pożyczki w procesie telefonicznym. Wystarczy telefon  na infolinię. Podczas rozmowy Klient składa wniosek, wybiera ofertę, zawiera umowę i gotowe.

Pieniądze są wypłacane nawet tego samego dnia.

Kto może wziąć pożyczkę KredytOK

Każdy, kto spełnia określone warunki uzyskania pożyczki i oceny zdolności kredytowej. O finansowanie mogą się ubiegać się osoby, które posiadają:

  • obywatelstwo polskie,
  • ukończone 21 lat,
  • dowód osobisty,
  • rachunek bankowy,
  • akceptowalne źródło dochodu,
  • aktywny numer telefonu komórkowego

Uwaga! Z pożyczki KredytOK mogą korzystać osoby do 82 roku życia. 

KredytOK kontakt

Adres e-mail: [email protected]

Telefon kontaktowy: 601 500 500

Podobne wpisy

4 komentarze

Michał Marszałek 28 sierpnia 2017 - 10:14

super firma – wysokie kwoty dają od ręki przy dobrej historii spłat!!!!!!

Wujek 31 sierpnia 2017 - 12:39

Polecam! Dostałem u nich pożyczkę 2500 na miesiąc ZA DARMO. W Oddziale w Nowym Sączu mówili że teraz jest nowa promocja i akurat udało mi się załapać. EKSTRA

Andrzej 15 września 2017 - 12:29

Wziąłem pożyczkę 1000 zł bez żadnych kosztów, chociaż miałem ofertę na 3000 zł w Kredyt OK i ponad 20000zł w bankach z którymi współpracują. Spłaciłem ją po miesiącu i rzeczywiście było bez kosztów. Podobno to jakaś nowa promocja, jak dla mnie super. Polecam oddział w Nowym Sączu

michal baczek 22 września 2017 - 14:19

Biore 3000zł i mam miesiac za darmo a potem spłacam w malych ratach – super

Komentarze są wyłączone