8 lutego 2016 roku Vivus ruszył z nową super promocją. Klienci już za pierwszym razem mogą pożyczyć więcej, nawet do 2000 zł! Po spłacie co najmniej połowy kwoty pożyczki w terminie Vivus dołoży zupełnie bezpłatnie dodatkowe 30 dni na uregulowanie pozostałej części pożyczki. Dzięki „Więcej na dłużej” klienci mogą planować wyższe wydatki, nie odczuwając ich dzięki bezpłatnemu, nawet 60-dniowemu okresowi spłaty. To pierwsza tego typu oferta na polskim rynku.

Vivus pożycza więcej i na dłużej

Po przeprowadzeniu badań opinii klientów Vivus wprowadził na rynek nową promocję dla wszystkich nowych pożyczkobiorców, która w szczególności odpowiada na potrzeby zainteresowanych wyższymi kwotami pożyczki. Przewagą Vivusa w oczach jego klientów jest szybkość obsługi i jakość produktów. Wnioski z badań klientów zastosowaliśmy w naszej nowej promocji „Więcej na dłużej”. Kluczowe są w niej wysoka dostępna kwota pożyczki za zero złotych oraz bezpłatne 30 dni więcej na jej spłatę. Pozwala to naszym klientom planować większe wydatki, których nie odczują ze względu na wydłużony okres spłaty – opisuje nową ofertę Katarzyna Jóźwik, dyrektor marketingu Vivus Finance. Na polskim rynku nie było dotychczas takiej promocji jak „Więcej na dłużej”. Vivus zrobił to jako pierwszy, ponieważ dzięki zapleczu technologicznemu oraz faktycznej komunikacji z klientami możemy tworzyć produkty, które są szyte na miarę ich potrzeb, w czasie kiedy rzeczywiście ich potrzebują – dodaje Katarzyna Jóźwik.

 

2000_750x100

Promocja dotyczy każdego nowego klienta, który w czasie trwania promocji może wziąć pożyczkę z podwyższonym limitem do 2 000 zł. W przypadku spłaty minimum połowy pożyczki w ciągu zadeklarowanego przez klienta terminu, czas na uregulowanie pozostałej części zostanie bezpłatnie wydłużony o kolejne 30 dni. Oznacza to, że całkowity czas na zwrot pożyczki to nawet 60 dni bez żadnych dodatkowych kosztów.

Nasi klienci mogą być pewni, że w Vivusie zawsze znajdą praktyczne i pomysłowe promocje. Tak jak w naszej najnowszej „Więcej na dłużej”, charakterystyczne dla Vivusa są wysokie kwoty pożyczek za zero złotych, bardzo szybki czas obsługi oraz komfortowe i jasne zasady – kończy Katarzyna Jóźwik.

Promocja potrwa do końca lutego 2016 r. i promuje ją ogólnopolska kampania telewizyjna. Oto spot reklamowy tej kampanii:

2000_750x100
img src=”http://ti.tradetracker.net/?c=9241&m=867783&a=191605&r=&t=html” width=”1″ height=”1″ border=”0″ alt=”” />

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *