Pożyczki ratalne od zaplo w nowej odsłonie

Pożyczki ratalne od Zaplo

Większe kwoty, wakacje pożyczkowe i wniosek składany całkowicie online. To zmiany w pożyczkach Zaplo, które zapowiedziała grupa 4Finance. Drugą markę pożyczkodawcy, znanego głównie z Vivusa, będzie wspierała intensywna kampania reklamowa. Dzięki połączonym siłom Vivusa i Zaplo pożyczkodawca chce zostać liderem rynku pożyczkowego jeszcze w tym roku.

Zaplo pożyczki

– Dzisiaj 26 milionów Polaków jest już aktywnych w internecie. Obserwacja trendów rynkowych utwierdziła nas w przekonaniu, że trzeba postawić na nowoczesne technologie i cyfrowe wersje produktów. Klienci coraz częściej rezygnują z tradycyjnych kanałów brania pożyczek. Tam standardem są formalności na etapie wnioskowania i uciążliwy model spłaty rat. Na tym tle oferta internetowa na kwoty do 10 tys. zł jest atrakcyjną alternatywą – opisuje nowe Zaplo Katarzyna Jóźwik, dyrektor marketingu. – W nowej pożyczce Zaplo klient sam określa swoje preferencje – wysokość raty dostosowuje do kwoty pożyczki i możliwości spłaty – dodaje Katarzyna Jóźwik.

Zaplo to jedna z pierwszych, całkowicie internetowych ofert ratalnych na polskim rynku. O ile złożenie wniosku online jest już dość powszechne to tutaj pożyczkodawca wyeliminował też konieczność przesyłania papierowych dokumentów. Kształt oferty jest wynikiem intensywnych badań opinii klientów. Grupa 4Finance przeprowadziła je w kilkunastu krajach, gdzie oferuje swoje usługi finansowe.

– Badania segmentacyjne pozwoliły nam udoskonalić produkt i dopasować do potrzeb klientów zainteresowanych wyższymi kwotami pożyczki, dłuższymi okresami spłaty i stałą ratą. Oferta została wzbogacona tzw. „wakacjami pożyczkowymi”. Raz na pół roku klient może przełożyć termin spłaty – wyjaśnia Katarzyna Jóźwik.

Pożyczki od Vivus

Kilka dni temu 4Finance ogłosiło zmiany w swoim sztandarowym produkcie – pożyczce Vivus. W ramach promocji klienci mogą pożyczyć 2 tys. zł i spłacić je w dwóch ratach bez żadnych dodatkowych kosztów. Dzięki zamianom w ofercie pożyczkodawca liczy na zwiększenie sprzedaży i dotarcie do nowych klientów.

Zaplo chwilówki

– Teraz mamy już produkty pokrywające większość potrzeb pożyczkowych a w planach kilka innowacyjnych projektów. Dlatego scenariusz, w którym do końca roku zostaniemy liderem rynku pożyczkowego uważam za całkiem realny – mówi Katarzyna Jóźwik.

*** Reprezentatywny przykład: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 203,7% przy następujących założeniach: całkowita kwota pożyczki 3 000 PLN; czas obowiązywania umowy 10 miesięcy; miesięczna rata 481,92 PLN; oprocentowanie w skali roku 10%; suma odsetek 139,20 PLN; prowizja za udzielenie pożyczki 1 680 PLN; całkowita kwota do zapłaty 4 819,20 PLN; (stan na dzień 14.12.2015r.). Udzielenie pożyczki oraz przesunięcie terminu spłaty raty pożyczki jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. Więcej informacji: Marek Bosak, Dyrektor ds. Komunikacji – tel. 664 129 300, [email protected] Zaplo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, 02-146 Warszawa, przy ul. 17 Stycznia 56, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000483782, o kapitale zakładowym w wysokości 500 000 zł, posiadająca numer identyfikacji podatkowej NIP: 5213660875 i REGON: 146952871.

1
Udostępnień
Google+

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.