10 czerwca odbędzie się Gala Finałowa Loan Magazine Awards 2021

dodał Rafał Tomkowicz
0 komentarzy

TOP50 Managers of Loan Market in Polnad

10 czerwca o godzinie 17.00 we Wrocławiu w ramach oficjalnej Gali Finałowej Loan Magazine Awards 2021 poznamy laureatów wyróżnień TOP50 Managers of Loan Market in Polnad, czyli 50 najbardziej wpływowych osób rynku pożyczkowego w Polsce.

To już szósta edycja prestiżowego wydarzenia, jakimi są Gale Finałowe Loan Magazine Awards. W tym roku po raz pierwszy zrezygnowaliśmy z wynagradzania poszczególnych brandów oraz rozwiązań technologicznych na rzecz nagród osobowych. Stąd też w tym dniu właśnie 50 managerów będzie miało okazję odebrać osobiście swoje specjalnie na tą okazję przygotowane statuetki.

Zestawienie nie jest rankingiem, a wszyscy wyróżnieni zostaną przedstawieni w kolejności alfabetycznej. Pełna lista wyróżnionych będzie zawierała Prezesów, Członków Zarządu oraz Managerów szczebla wyższego największych polskich instytucji pożyczkowych w Polsce. Znajdą się na niej również Managerowie kierujący firmami działających w obszarze dostarczania wszelkiego rodzaju usług komplementarnych pozwalających na szybki rozwój całego sektora finansowego.

Zestawienie zostanie opublikowane online oraz w wersji drukowanej w postaci specjalnego magazynu zawierającego sylwetki nagrodzonych w dniu 10 czerwca 2021 roku.

Społecznie odpowiedzialni

Co roku, przy okazji uroczystej Gali Loan Magazine Awards organizatorzy dbają bardzo o element społeczny całego wydarzenie.

Dowodem tego są licytacje, z których cały dochód przeznaczony jest na cele dobroczynne. Podczas 5 licytacji odbywających się przy okazji Gal udało się uzbierać i przekazać na cele charytatywne blisko trzysta tysięcy złotych.

W tym roku wesprzemy Fundację Zobacz Mnie.

Gala Finałowa Loan Magazine Awards 2021

Organizatorem Gali LMA2021 jest Sfera Finansów SA, wydawca portali informacyjnych loanmagazine.pl oraz bankingmagazine.pl.

Gala będzie galą w układzie teatralnym, podczas której będzie możliwości do wspólnej wymiany spostrzeżeń jak również nawiązania kontaktów umożliwiających podejmowanie nowych inicjatyw czy form współpracy dla całego obszaru Loan Market w Polsce.

Udział w gali jest płatny. Aby zarejestrować się jako uczestnik Gali należy wysłać maila na adres [email protected] z danymi rejestracyjnymi (imię, nazwisko, firma) lub skorzystać w formularza rejestrowego >>>tutaj<<<

Gala Loan Magazine Awards 2021 odbędzie się 10 czerwca (czwartek) br. we Wrocławiu o godzinie 17.00

Organizator zapewnia dołożenie wszelkich starań, aby wydarzenie odbyło się w pełnym reżimie sanitarnym, skąd też informuje, iż liczba miejsc dla potencjalnych uczestników jest mocno ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Wszystkich zainteresowanych udziałem oraz ewentualną współpracą przy wydarzeniu, zapraszamy do kontaktu z organizatorami.

Partner strategiczny

Patronat honorowy

Złoty partner

Oficjalni partnerzy

Partner społeczny

Podobne wpisy

Zamieść komentarz