Już 9 czerwca we Wrocławiu odbędzie się FinTechRejs 2021, czyli jedno z najważniejszych wydarzeń polskiego sektora fintech. Doroczne spotkanie stanowi ważną platformę do dyskusji o rozwoju rynku innowacyjnych usług finansowych opartych na nowoczesnych technologiach.

FintechRejs to największe wydarzenie networkingowe polskiego sektora fintech. Spotkanie to łączy ludzi zainteresowanych najnowszymi trendami w branży innowacyjnych usług finansowych, a także nowymi możliwościami wiążącymi się z szybko rozwijającym się sektorem finansowych rozwiązań online. Udział w nim zapewnia niebywałą okazję do zdobywania wiedzy i wymiany doświadczeń ze specjalistami i praktykami sektora.

FinTechRejs 2021 – jak przebiegnie tegoroczne spotkanie?

Wydarzenie tradycyjnie już rozpocznie się w hotelu Ibis Styles we Wrocławiu, gdzie odbędzie się jego część merytoryczna. Równo w południe nastąpi przywitanie gości, a po nim szereg ciekawych paneli dyskusyjnych. W ich trakcie specjaliści sektora i uczestnicy spotkania będą dyskutować o aktualnym stanie rynku usług finansowych, a także wyzwaniach, które przed nim stoją. Nie zabraknie również podsumowań tego, jak pandemia i związane z nią dynamiczne zmiany regulacyjne wpłynęły na całą branżę. Tematyka paneli dyskusyjnych oraz ogólny zarys spotkania przedstawione zostały na dedykowanej stronie FinTech Rejsu w zakładce „Program”.

Część konferencyjna spotkania potrwa do godziny 15:30. O 17:00 rozpocznie się część networkingowa wydarzenia, która przybierze formę rejsu statkiem wycieczkowym po Odrze. W trakcie tego wyjątkowego wieczoru będzie można nawiązać nowe znajomości biznesowe, podziwiając równocześnie uroki stolicy Dolnego Śląska.

Historia FinTech Rejsu

FinTech Rejs po raz pierwszy odbył się w 2017 roku, wówczas spotkanie to przebiegało jednak pod inną nazwą – „Targi Usług i Produktów Rynku Fintech”. Dwa lata później event został przemianowany na „Fintech Day in Wrocław”, a w 2020 roku zyskał ostateczną nazwę – „FinTech Rejs”.

FinTech Rejs zdecydowanie nie jest sztampowym spotkaniem osób działających w sektorze usług finansowych online. Wydarzenie to zapewnia niepowtarzalną możliwość wymiany doświadczeń i nawiązywania relacji na pokładzie statku. Stałym punktem programu stał się bowiem wieczorny rejs statkiem, w trakcie którego można poznać Wrocław od strony rzeki, zakosztować wspaniałych trunków i napełnić brzuch pysznymi przekąskami.

To wydarzenie przeznaczone szczególnie dla przedstawicieli:

 • banków,
 • firm pożyczkowych,
 • pośredników finansowych,
 • towarzystw ubezpieczeniowych,
 • firm windykacyjnych,
 • kancelarii prawnych,
 • dostawców produktów i usług z sektora fintech,
 • dostawców produktów B2B,
 • firm z branży IT, które współpracują z rynkiem finansowym,
 • założycieli start-upów,
 • osób działających w szeroko pojętej branży finansowej.

FintechRejs 2021 – jak wziąć udział?

Aby wziąć udział w tym niezwykłym spotkaniu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Znajduje się on na dedykowanej stronie internetowej wydarzenia. Koszt uczestnictwa jednej osoby wynosi 790 zł netto przy zakupie wejściówki do dnia 1 czerwca 2021 roku. Po tym terminie bilety będą dostępne w kwocie 999 zł netto.

Zakup wejściówki uprawnia do wzięcia udziału zarówno w części merytorycznej FinTech Rejsu 2021, jak również w wieczornym rejsie statkiem. Cena obejmuje także poczęstunek, kawę oraz lunch. Z zapisami warto się jednak pospieszyć, bowiem liczba miejsc na statku jest ograniczona!

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.