SuperGrosz to popularna firma pożyczkowa, która w swojej działalności kieruje się zasadą ograniczonych formalności, przejrzystej oferty oraz atrakcyjnych cen. Niedawno marka podjęła decyzję o uruchomieniu wyjątkowej akcji Odlotowa Promocja z RRSO 7,77%. Co to oznacza dla polskich konsumentów?

SuperGrosz oferuje kompleksowe usługi finansowe. W swojej ofercie ma pożyczki ratalne w kwocie od 1000 do nawet 15 000 zł. Firma przykłada ogromną wagę do przejrzystości i niezawodności swoich produktów finansowych, które mają być dostępne dla każdego konsumenta w jak najkrótszym czasie.

RRSO 7,77%

Niedawno SuperGrosz postanowił uruchomić kolejny produkt finansowy – pożyczkę z atrakcyjnym RRSO. Odlotowa Promocja z RRSO 7,77% przeznaczona jest zarówno dla nowych, jak i stałych klientów marki, którzy terminowo spłacili swoje wcześniejsze zobowiązania i nie posiadają otwartych pożyczek w innych firmach pozabankowych.

Oferta promocyjna obejmuje pożyczki ratalne w kwocie od 1000 do 10 000 zł na okres od 4 do 48 miesięcy. Na polskim rynku pozabankowymwyróżnia się obniżonym oprocentowaniem, które śmiało może stanowić konkurencję dla najpopularniejszych kredytów bankowych.

Aby ubiegać się o zobowiązanie w ramach Odlotowej Promocji z RRSO 7,77%, należy złożyć wniosek przez stronę internetową lub telefonicznie. W obu przypadkach marka dokłada wszelkich starań, by klient jak najszybciej otrzymał dodatkowy zastrzyk gotówki. Wdrożenie innowacyjnych rozwiązań w zakresie automatyzacji i analizy danych pozwala marce na błyskawiczne podejmowanie decyzji o kredytowaniu, dzięki czemu czas oczekiwania na pieniądze skrócony jest do minimum.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.