Teraz klienci Banku Millennium mogą w jeszcze prostszy sposób korzystać z pełni możliwości bankowości elektronicznej. Wygodna aktualizacja dokumentu tożsamości dostępna jest od razu po zalogowaniu do serwisu. 

Bank Millennium oferuje swoim klientom nową, ulepszoną usługę. Teraz klienci posługujący się polskimi dowodami tożsamości mogą skorzystać z prostszego formularza aktualizacji w aplikacji mobilnej oraz serwisie internetowym Millenet. Wygodniejsza aktualizacja dokumentu tożsamości pozwala na szybkie wprowadzenie danych z nowego dowodu osobistego.

Bank przypomni zapominalskim

Warto również zaznaczyć, że bank sam przypomni konsumentom o zbliżającym się terminie wygaśnięcia ważności ich dowodów osobistych. Powinni otrzymać informację na ten temat po zalogowaniu do swojej bankowości elektronicznej już na 60 dni przed upływem wskazanej daty. To da im wystarczająco czasu na wymianę dowodu. Komunikat przypomni o konieczności aktualizacji danych również tym osobom, które już posiadają nowy dowód tożsamości.

Wniosek o nowy dokument można złożyć stacjonarnie w urzędzie lub online. Można tego dokonać za pośrednictwem Millenetu oraz Profilu Zaufanego. Aktualizacja dokumentu tożsamości przeprowadzana jest poprzez bezpośrednią komunikację z systemami administracji publicznej. W ten sposób automatycznie sprawdzana jest poprawność danych z nowego dowodu.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *