Ocena redakcji

8.5
1 Ocen
Kredyty 9.2
Konta 9.0
Karty Kredytowe 8.0
Lokaty 7.0
Kredyty hipoteczne 9.5

Millennium Bank

bank millenniumBank Millennium należy do międzynarodowej grupy Banco Comercial Portugues (Millennium bcp), który jest największym komercyjnym bankiem w Portugalii. Bank w Polsce udostępnia swoim klientom usługi indywidualne takie jak konta osobiste czy kredyty, jak również wiele rozwiązań dla przedsiębiorców poprzez usługi leasingu czy funduszy inwestycyjnych.

Bank Millennium przejął Euro Bank 31 maja 2019 r. po uzyskaniu wymaganych zgód UOKiK i Komisji Nadzoru Finansowego. 1 października 2019 r. nastąpił wpis fuzji prawnej w Krajowym Rejestrze Sądowym i banki zostały formalnie połączone.

Kredyty w Banku Millennium

W ofercie kredytowej Banku Millennium znajdziesz m.in.:

Pożyczkę gotówkową

 • do 20 000 zł
 • promocyjne RRSO 14,35%
 • 0 zł prowizji za udzielenie
 • 0 zł za wcześniejszą spłatę

Pożyczkę konsolidacyjną

 • łączysz pożyczki i spłacasz jedną, wygodną ratę
 • 0% prowizji od konsolidowanych środków

Gwarancja Najniższego Oprocentowania

Jeżeli w ciągu 30 dni od zawarcia umowy znajdziesz tańszą ofertą dla tej samej kwoty i okresu kredytowania – bank obniży Twoje oprocentowanie i zwróci Ci różnicę już zapłaconych odsetek.

Pożyczka pod aktywa

 • jeśli masz lokatę, a potrzebujesz gotówki
 • pieniądze na dowolny cel, w kilka dni
Kto może skorzystać? Osoba fizyczna dysponująca oszczędnościami pod postacią lokat terminowych z gwarantowaną wypłatą kapitału przez cały okres trwania lokaty.

Bank Millennium ma do zaproponowania nam również limit w rachunku osobistym. Gdzie będziemy mieli dostęp do dodatkowej gotówki oraz 7 dni bezodsetkowych w mieisącu.

Konta osobiste Millennium

W banku możesz skorzystać z czterech wariantów rachunku osobistego. Są one generalnie uzależnione od wieku, w jakim się znajdujesz. I tak, dla osoby dorosłej bank oferuje „Konto 360°” – gdzie prowadzenie rachunku płatniczego przy min. 1000 zł wpływów zewnętrznych i 1 płatności kartą debetową lub BLIKIEM w miesiącu kosztuje 0 złotych.

Millennium bank konto 360

Jeżeli jesteś studentem, między 18 a 26 rokiem życia – bank oferuje Ci konto „Konto 360° Student”, a dla dzieci bank ma do zaoferowania „Konto 360° Junior” dla dzieci poniżej 18 roku życia.

Jeżeli jesteś zainteresowany rachunkiem walutowym, to w banku znajdziesz również ofertę rachunków osobistych w walutach wymienialnych w EUR, USD, GBP i CHF.

Bank Millennium logowanie

Podczas logowania bank poprosi Ciebie o podanie następujących danych:

 • MilleKod – to Twój 8-cyfrowy login do Banku. Znajdziesz go w umowie otrzymanej przy zakładaniu konta w Banku Millennium.
 • [email protected]ło Tymczasowe jest definiowane przez Ciebie podczas składania wniosku o konto (4 cyfry) lub otrzymane w bezpiecznej kopercie w oddziale Banku (8 cyfr).
 • [email protected]ło 1 – to indywidualne hasło, które wpisujesz przy każdym logowaniu do Millenetu i infolinii TeleMillennium. Ustalasz je przy pierwszym logowaniu i możesz zmienić w dowolnej chwili w Millenecie.
 • Identyfikator – dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo logowania do bankowości elektronicznej. To np. Twój PESEL, numer dowodu osobistego lub paszportu.
 • [email protected]ło SMS to 6-cyfrowe hasło przesyłane w wiadomości SMS na zdefiniowany w systemie Banku numer telefonu.
Pamiętaj: W celu zwiększenia bezpieczeństwa pięć nieudanych prób logowania się do systemu spowoduje zablokowanie dostępu do Millenetu.

Lokaty Millennium

Depozyty w Millennium możemy otwierać zarówno w złotówkach jak i walutach wymienialnych. Prowadzone w walutach EUR i USD. Do oferty lokat terminowych bank udostępnia nam również konto oszczędnościowe w walutach oraz rachunek oszczędnościowy „Profit” z atrakcyjnym oprocentowaniem.

Dla osób odważniejszych z tendencja do większego ryzyka bank udostępnia możliwość zakładania lokat strukturyzowanych oraz depozytów inwestycyjnych.

Środki złożone na produktach oszczędnościowych w banku są gwarantowane przez BFG, zgodnie z ustawą o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym, systemie gwarantowania depozytów oraz przymusowej restrukturyzacji z dnia 10 czerwca 2016.

Bank Millennium kontakt

Adres siedziby:
Bank Millennium SA
ul. Stanisława Żaryna 2A
02-593 Warszawa

Millennium infolinia

TeleMillennium to kompleksowa i sprawna telefoniczna obsługa Klienta

801 331 331 – numer dostępny tylko z telefonów sieci krajowych
(+48) 22 598 40 40 – numer dostępny również z zagranicy

Bank Millennium Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Stanisława Żaryna 2A, 02-593 Warszawa, wpisany pod nr KRS 0000010186 do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o numerze identyfikacji podatkowej (NIP) – 526-021-29-31 i kapitale zakładowym całkowicie wpłaconym w wysokości 1 213 116 777,00 złotych.

Bank Millennium opinie

Opinie o Banku Millennium mogą być wynikiem opiniowania jeszcze produktów i pracy Euro Banku, który to w 2019 roku został przejęty przez Millennium. Stąd w naszej ocenie ważne jest aby uwzględniać jedynie te, które odnoszą się do konkretnych produktów znajdujących się w ofercie Banku Millennium. Często oceniamy również prace poszczególnych oddziałów czy placówek bankowych, w których na co dzień jesteśmy obsługiwani.

0
Udostępnień
Google+

komentarze 3

 1. Lucek
  14 maja 2020 at 07:47 — Odpowiedz

  Mam kredyt hipoteczny w millennium banku jak również konto osobiste. Nie mogę powiedzieć złego słowa na temat tego banku. Bardzo intuicyjna aplikacja mobilna do konta i naprawdę tanie warunki korzystania z konta osobistego. Po drugie bardzo liberalny bank w podejściu do udzielania kredytów hipotecznych. Kiedy wszyscy powiedzieli pass, w millennium poprosili o dodatkowe dokumenty, przeanalizowali i kredyt został udzielony. Takie podejście do klienta to dziś w wykonaniu każdego banku żadkość.

 2. Zadowolona Klientka
  18 maja 2020 at 13:39 — Odpowiedz

  millennium bank jest jak najbardziej ok. może nie wyróżnia się niczym szczególnym, ale w tych czasach to chyba plus ;-)) mam w nim konto i karte kredytowa i nie narzekam, system i aplikacja są latwe w obsludze, a nie wydziwione jak u niektorych. spokojnie radzi sobie z nimi nawet taka lamaga jak ja 😉 dodatkowo millennium czesto ma fajne prmocje, dzieki ktorym mozna zgarnac troche kaski za zalozenie konta czy karty kredyt. (ja tak zrobilam), wiec polecam sie zastanowic

 3. oskar k.
  18 maja 2020 at 15:47 — Odpowiedz

  bank millennium jest super, dzięki niemu mogłem zrealizować marzenia mojej żony i zabrać ją na wakacje. gdybym nie mial kredytu w banku millennium pewnie byłbym już po rozwodzie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *