Zamawianie pożyczki w Bliska Pożyczka jest maksymalnie uproszczone i w praktyce może zająć kilkadziesiąt sekund. Realizowane jest w 3 krokach

Twórcy aplikacji oraz serwisu Bliska Pożyczka pokazują na interfejsie w postaci mapy naziemne punkty pożyczkowe, które znajdują się w okolicy, w której w danej znajduje się użytkownik i umożliwia złożenie wniosku o pożyczkę (lub inny kontakt) z wybranym punktem.

Bliska pożyczka idea

Celem tego rozwiązania jest przyciągnięcie użytkowników, którzy szukają produktów finansowych w internecie do punktów naziemnych. Ponieważ często się zdarza, że nie wszyscy chcą korzystać z usługi online, poza tym to daje też duże możliwości wobec klienta, który może odebrać w gotówce pieniądze z pożyczki.
Istnieją 4 sposoby korzystania z Bliska Pożyczka, które są integralną częścią całego projektu Bliska pożyczka.
1. Strona www dla komputerów: https://bliskapozyczka.pl
2. Strona mobilna (dla komórek i tabletów): https://bliskapozyczka.pl
3. Aplikacja mobilna dla urządzeń z systemem iOS (iPhone, iPad) – w trakcie dodawnia do sklepu
4. Aplikacja mobilna dla urządzeń z systemem Android – w trakcie dodawania do sklepu

Podstawowym ekranem użytkownika Bliska Pożyczka jest ekran z mapą oraz listą najbliższych punktów naziemnych

pożyczki fines

Pożyczki w Twojej okolicy

Zamawianie pożyczki w Bliska Pożyczka jest maksymalnie uproszczone i w praktyce może zająć kilkadziesiąt sekund. Realizowane jest w 3 krokach

popup_info
W momencie gdy użytkownik wypełni formularz aplikacyjny, automatycznie, natychmiast jest przesyłana informacja z systemu Bliskiej Pożyczki na e-mail lub telefon lub do systemu informatycznego przypisanego do danego wybranego punktu pożyczkowego.
W tym samym czasie, użytkownik otrzymuje powiadomienie mailem, że jego wniosek został złożony w punkcie i może się tam udać lub czekać na kontakt telefoniczny najbliższego doradcy.

Bliska pożyczka opłaty

Bliska Pożyczka nie pobiera opłat od użytkowników oraz od punktów za złożone przez użytkowników wnioski pożyczkowe i udzielone pożyczki.
Bliska pożyczka pobiera comiesięczną opłatę abonamentową od punktów, która standardowo wynosi 59 zł brutto / miesiąc za obecność punktu na mapie. Istnieją rabaty w przypadku rezerwacji abonamentu na czas dłuższy niż miesiąc . Istnieją także specjalne promocje. Opłata abonamentowa jest stała i nie zmienia się w zależności od realnej liczby wniosków czy kontaktów z danym punktem za pośrednictwem Bliskiej Pożyczki.

reklama_fb

2
Udostępnień
Google+

komentarzy 5

 1. aga
  27 lipca 2016 at 09:33 — Odpowiedz

  Ja skorzystałam kilka dni temu z serwisu bliska pożyczka, na razie moim zdaniem mało punktów i życzę im jak największej ilości, bo usługa bardzo mi pomogła

 2. Mirka
  17 sierpnia 2016 at 20:51 — Odpowiedz

  Bardzo fajne rozwiązanie. Bliska pożyczka pomaga w oszczędzeniu czasu i przede wszystkim, jeżeli ktoś nie ma konta w banku, to zamiast pożyczek online polecam bliską pożyczkę

 3. OkKredyt
  18 sierpnia 2016 at 09:39 — Odpowiedz

  Fajne! Przyłączyłem swój punkt i już na drugi dzień miałem z tego klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.