W październiku do Grupy Loando dołączył Dominik Ciula, specjalista rynku consumer finance. Zastąpił Marcina Sikorę na stanowisku szefa sprzedaży.

Dominik Ciula już od kilkunastu lat związany jest z polskim rynkiem finansowym. Specjalizuje się przede wszystkim w sprzedaży oraz rozwoju produktów w kanale digital i sieciach brokerskich. Swoje bogate doświadczenie zdobywał m.in. w Aasa Polska, gdzie w latach 2019-2021 pełnił funkcję Dyrektora Sprzedaży. Swoimi inicjatywami wspierał rozwój biznesu, odpowiadał także za budowanie relacji z partnerami oraz rozbudowę oferty produktowej. Brał m.in. udział w tworzeniu produktu Aasa dla Biznesu, wielokrotnego zdobywcy nagrody Loan Magazine Awards.

Dominik Ciula dołącza do Loando w kluczowym momencie

„Dominik dołączył do zespołu w kluczowym dla nas momencie. Już niedługo wprowadzać będziemy innowacyjne, a wręcz rewolucyjne technologicznie rozwiązania, które odmienią rynek pośrednictwa finansowego w Polsce. Dodatkowo, intensywnie pracujemy nad rozwojem oferty produktowej dla naszych partnerów afiliacyjnych oraz do sprzedaży w kanałach własnych. Mocno wierzę, że wieloletnie doświadczenie Dominika w branży consumer finance pomoże nam w efektywnym wdrożeniu nowych przedsięwzięć oraz umocnieniu naszej pozycji lidera. Współpraca z osobą, która przez ostatni okres reprezentowała podmiot udzielający finansowania to również mocny sygnał do naszych obecnych i nowych partnerów z tej części rynku. Jako pośrednik, chcemy wnosić do współpracy z nimi jeszcze większą wartość niż dotychczas, nad czym już teraz intensywnie pracujemy” – komentuje Tymon Zastrzeżyński – CEO & Co-founder Grupy Loando.

Dominik Ciula jako nowy CSO w Loando Group będzie brał udział w rozbudowie oferty produktowej Loando. Ma również wspierać markę we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań technologiczno-procesowych. Zadania stojące przed nowym CSO, jak również przed całą Grupą Loando, skupiają się na nawiązywaniu kolejnych strategicznych partnerstw. Firma ma również w planach budowanie swojego potencjału na innych rynkach, m.in. na rynku ukraińskim, rosyjskim, meksykańskim oraz hiszpańskim.

Marcin Sikora skupi się na rozwoju własnych projektów

„Życzę Dominikowi wielu wspólnych sukcesów i mocno trzymam kciuki za najbliższe wdrożenia. Korzystając z okazji, chciałbym jednocześnie bardzo podziękować Marcinowi Sikorze za naszą dotychczasową współpracę i życzyć mu powodzenia w realizacji własnych projektów – dodaje Tymon Zastrzeżyński.

Marcin Sikora, dotychczasowy CSO w Loando Group, postanowił poświęcić się rozwojowi własnych projektów. Nie porzuca jednak Grupy na stałe, bowiem Loando Group będzie teraz pełnił rolę Doradcy Zarządu.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.