Podczas przyszłorocznej Gali Loan Magazine Awards 2022 będziemy gościli przedstawicieli firmy Blue Finance Polska.

Blue Finance Polska

Blue Finance Polska jest częścią Blue Finance Group, wiodącego operatora fintech w Skandynawii, założonego w 2011 roku (już 10 lat !!!)  i specjalizującego się w natychmiastowych pożyczkach krótkoterminowych. Teraz Blue Finance Group rozpoczyna działalność w kolejnych krajach Unii Europejskiej w ramach ambitnego programu ekspansji międzynarodowej, a Polska będzie jednym z głównych rynków odniesienia.

Głównym celem jest pomoc naszym klientom, gdy zwracają się do nas, ułatwiając im dostęp do elastycznych rozwiązań finansowych w celu zaspokojenia konkretnych potrzeb płynnościowych dla osób fizycznych czy freelancerów– komentuje Tomasz Zapała, Country Manager Blue Finance Polska.

Nowy brand Nexu.pl

W Polsce Firma wychodzi do klientów z ofertą pożyczki ratalnej Nexu.pl, gdzie to od klienta zależy, na ile rat chce rozłożyć swoje zobowiązanie, którego wartość sięga nawet 8000 złotych.

Wybrani w 2016 roku jako jedna z najlepszych i odnoszących największe sukcesy firm przez fińską gazetę Kauppalehti, opierają się na horyzontalnej skandynawskiej kulturze, mniej hierarchicznej, wysoce opartej na współpracy i przedsiębiorczości.

W Blue Finance świętujemy różnorodność, rozwijamy się na niej z korzyścią dla naszych klientów, pracowników, naszych produktów oraz szerzej dla naszej społeczności.” – dodaje Tomasz Zapała.

Udział w Gali Loan Magazine Awards 2022 to szansa na pokazanie naszego nowego brandu Nexu.pl wśród uczestników rynku customer finance. Chcemy zaprezentować się jako nowy gracz, który potrafi zaskoczyć ciekawymi rozwiązaniami dla klientów z rynku B2C ale także dla klientów B2B.

Uważamy, że rok 2022 będzie przełomowym, na którym zostaną najlepsze firmy spełniające najwyższe standardy, nie tylko obsługi klienta.

Udział w Gali Loan Magazine Awards 2022 będzie otwarciem w nowy rok, który chcemy wykorzystać! – komentuje Tomasz Zapała

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.